2733
2739

بدون اینکه رعابت کنه بدون اینکه ماسک بزنه.

خدا لعنت کنه اونایی ک مریضن و قرنطینه نمیمونن 

شماها قاتلید.

اه اعصاب نمیذارن برا ادم ک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست مامان منم زنگ زده امشب زنیکه احمق با خنده تعریف میکنه کرونا گرفتم تمام خانوادم هم بخاطر رفت و امد ازم گرفتن تازه همش مهمونی و دورهمی هم میرم

مامانم گفت همین شماها کشور رو خراب کردین اینجوری همش قرمزه

گوشی رو هم روش قطع کرد

شایدمجبورش کردن میره البته باید لااقل ماسک بزنه شوهر من کرونا گرفته بود بخدا رییسش روزی چند بار زنگ میزد باید بیای اداره ولی شوهرم اصلا نای بلند شدن نداشت ولی نمفهمید که 

بهترین نیستم اما خودمم😍
2738
دوست مامان منم زنگ زده امشب زنیکه احمق با خنده تعریف میکنه کرونا گرفتم تمام خانوادم هم بخاطر رفت و ا ...

وای چقدر نفهم هستن مردم واییییی دارم حرص میخورم شدید.

10%مردم عقل ادم تو سرشون نیست و در عوض ادعای فهم و شعورشون گوش فلک رو کر کرده

چرا خدا اینارو واقعا افریده.خیلی دلم میخواد بدونم  

یه مشت نفهم همشم میرن مهمونی.

کاش من رئیس جمهور بودم کاری میکردم زود کرونا تموم شه نمیذاشتم مردم از خونه هاشون دربیان

چرا خدا اینارو واقعا افریده.خیلی دلم میخواد بدونم     یه مشت نفهم همشم میرن مهمونی. کاش ...

دردت بخوره تو سر رییس جمهور بیخیالمون

لعنت به چین که معلوم نیست چرا خودش خوب شده دنیا رو به گند کشیده 

خدا از روی زمین محوش کنه

دردت بخوره تو سر رییس جمهور بیخیالمون لعنت به چین که معلوم نیست چرا خودش خوب شده دنیا رو به گند کشی ...

اره بخدا کار خودش بود یه ویروس ساخت مردم بدبخت کرد کی فکرشو میکرد یه زندگی معمولی هم برامون ارزو بشه.

مثل یه کابوسه این روزا.

2706