2733
2739
عنوان

بنظرتون تی وی رو توی دیوار نصب کنیم یا میز بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 55 پست
حتي اگه رو ديوارم نصب ميكني بهتره زيرش ميز باشه

اره رو دیوار زیر تی وی ی میز ام دی اف درست میکنن منظورتون همینه؟؟؟

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
من  پذیرایم کوچیک و کم جا بود زدم دیوار خیلی خوب شد. پشتش هم کاغذ  دیواری مناسب و زیرش یه ...

منم کوچیکه فضام،عکس نداری ازش ببینم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متراژخونه‌ مهمه  اگه بچه داری رو دیوار بهتره  اطرافشو سنگ انتیک بزنین خیلی قشنگه

پذیراییم بزرگ نیست،،،سنگ بزنم بنظرت بعد رو ب روش مبل چیدم حالا دیوار پشت مبل ک رو ب روی تی وی هست رو پوستر بزنم بد نمیشه؟؟؟

اره رو دیوار زیر تی وی ی میز ام دی اف درست میکنن منظورتون همینه؟؟؟

روي زمين يه ميز ام دي اف ساده كه سايزش خيلي بزرگتر از تي وي هست ميذاري ، تي وي رو ديگه روش نميذاري بلكه با يه مقدار فاصله از ميز رو ديوار نصب ميكني

2738
بزن دیوار ب چند دلیل فضای ازاد بیشتری داری نمای خونه بهتر میشه دست بچه بهش نمیرسه حالا زیرش یه ب ...

ولی رو دیوار آدم سرش درد میگیره تلویزیون نگاه کنه

میز خوبه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

بستگي به متراژ خونه و شرايط خودتون داره تلوزيون روي ميز شيك ،به نظر من قشنگتره بچه داري بزن به ديوار خودم روي ميز بود بعد زديم به ديوا ر به خاطر بچه ام

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
بستگي به متراژ خونه و شرايط خودتون داره تلوزيون روي ميز شيك ،به نظر من قشنگتره بچه داري بزن به ...

خونه م کوچیکه،،بچه ها بزرگن،،،موندم توش واقعا😭

2706