2733
2734

سلام دوستان پودر ترومام گرفتم ایا واقعا تاثیری رو وزن جنین داره ؟چهل روز مونده به زایمانم شما با اب قاطی میکینین ؟سرد یا ولرم؟یا باشیر؟چ طعمی خوشمزه تره من وانیلی گرفتم هنوز استفاده نکردم با معده پر بخورم یا فرقی نداره؟شما قرص های ویتامین رو همزمان مصرف میکنین ؟ممنون ببخشید زیاذ شد🥰🥰 

اب جوش سرد شده بخور،یه لیوان آب جوش بزار سرد شه،هرچی خنک تر باشه راحت تر میخوریش،دو قاشق بریز توش

وانیلی خوبه مزه اش،دکتر  به من ترومام که داد مولتی ویتامین و کلسیم نداد دیگه،ولی ویتامین دی ۳ و آهن میخوردم

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱

به خاطر تهوع زیاد و کم‌کردن وزن دکتر برام نوشت، منم خوردم ولی فقط خودم وزن گرفتم. بچه م‌۲ کیلو و ۷۰۰ دنیا اومد با اینکه یچه اولم ۳ کیلو و ۶۰ بود.

فک نکنم خیلی رو وزن بچه تاثیری داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب جوش سرد شده بخور،یه لیوان آب جوش بزار سرد شه،هرچی خنک تر باشه راحت تر میخوریش،دو قاشق بریز توش و ...

ممنون عزیزم امیدوارم بتونم بخورم هر موقع بخورم اشکال نداره منظورم اینه معده پر یا ن ؟شما از چند هفتگی خوردین وزن نی نی چند بود بدنیا اومد؟

2731
به خاطر تهوع زیاد و کم‌کردن وزن دکتر برام نوشت، منم خوردم ولی فقط خودم وزن گرفتم. بچه م‌۲ کیلو و ۷۰۰ ...

دقیقا منم خیلی خوندم ک گفتن خودت وزن اضافه میکنی حتی خود دکترمم نمیدونم والا الان ۳۳هفته ام تا الان ۱۲کیلو اضافه کردم😢

دقیقا منم خیلی خوندم ک گفتن خودت وزن اضافه میکنی حتی خود دکترمم نمیدونم والا الان ۳۳هفته ام تا الان ...

من خیلی وزن کم کردم و کلا تا آخر بارداری ۱۰ کیلو اضافه کردم. تازه لیدی میل هم‌ خوردم و اینجوری بودم

2738
ممنون عزیزم امیدوارم بتونم بخورم هر موقع بخورم اشکال نداره منظورم اینه معده پر یا ن ؟شما از چند هفتگ ...

من صبح میزاشتم سرد شه،بعد که سرد شد میزاشتم یخچال یه کم خنک شه بعد پودر میریختم‌میخوردم،هفته ی ۳۲ بودم.فرقی نداره پر یا خالی،من معمولا بعد از ظهرا میخوردمش،نی نیم هنوز به دنیا نیومده،نمیدونم ترومام تاثیری داشت یا نه ولی تو هفته ی سی و پنج،دو کیلو و چهارصد و ۲۵ گرم بود

من خیلی وزن کم کردم و کلا تا آخر بارداری ۱۰ کیلو اضافه کردم. تازه لیدی میل هم‌ خوردم و اینجوری بودم

امیدوارم رو وزن جنین من تاثیر داشته باشه شما چند هفته روفتی رفتی سونو چند کیلو بود بعد مصرف چند کیلو شد؟

امیدوارم رو وزن جنین من تاثیر داشته باشه شما چند هفته روفتی رفتی سونو چند کیلو بود بعد مصرف چند کیلو ...

فک کنم ۳۴ هفته ۲ کیلو و ۵۰۰ بود، ۳۸ هفته و ۵ روز با وزن ۲ کیلو و ۷۰۰ دنیا اومد.

دقیق یادم نیست از چه هفته ای خوردم

من صبح میزاشتم سرد شه،بعد که سرد شد میزاشتم یخچال یه کم خنک شه بعد پودر میریختم‌میخوردم،هفته ی ۳۲ بو ...

الان نمیخوری؟ الان ی لیوان درست کردم خیلی بو داره من ی کله خوردم ی ذره ی ذره خوشم نیومد ولی اونقدرا هم میکفتن بد نبود قابل خوردن ایشالا نی نی تپلی باشه😍من سی هفته رفتم یک کیلو ۶۱۰گرم بود

الان نمیخوری؟ الان ی لیوان درست کردم خیلی بو داره من ی کله خوردم ی ذره ی ذره خوشم نیومد ولی اونقدرا ...

نه نمیخورم دیگه،،ماشالله وزنش عالی بوده ۳۰ هفته،

اصلا نیاز نیس بخوری که

2706