2737
2739
عنوان

کسی مثل من بوده بعد بفهمه باردار بوده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 44 پست

یکی به منم بگه چون الان یه هفته هست سینه درد و درد پری دارم ولی 10 روز دیگه پری میشم 

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانما ببخشید من این ماه اقدام بودم بعد امروز 20 دورمه دیشب تو خواب ببخشید ولی فکر کردم خودمو خودمو خیس کردم پاشدم دیدم همش ترشحات آبکی قشنگ عینه اب بدون چسبندگی و بو 

2740
تا دیروز انقدر درد پریودی داشتم فکر میکرد هر لحظه شروع میشه همش تو دستشویی بودم ولی امروز خبری نیست! ...

منم مثل شما

روز قبل کلی علایم الان هیچی امروز موعدمه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

سلام من همیشه تاخیر داشتم تو پری دو سال اقدام داشتم دکتر گف شما طبیعی باردار نمیشید چهار روز بود سوزش معده شدید داشتم امروز دو روز گذشته از پری تست زدم دو تا خط پررنگ شد یعنی واقعا حامله ام باورم نمیشه دکتر میگف مگه معجزه بشه غیر از بارداری میشه بی بی چک مثبت بشه