2733
2734
عنوان

حقوق پرستار و معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 5461 بازدید | 43 پست
با ۶ سال سابقه سه و دویست دریافت میکنی؟ وام نگرفتی که از حقوقت کسر کنند؟ پس چرا دوستام میگن چند سال ...

من همکارم با ۲۰ و خرده ای نزدیک شش تازه میگیره 

بعد من روستا نیستم شهر تدریس میکنم حقوقش کمتره که باز با اونم یه ۴۰۰  ۵۰۰ فرق داره

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
من همکارم با ۲۰ و خرده ای نزدیک شش تازه میگیره  بعد من روستا نیستم شهر تدریس میکنم حقوقش کمتره ...

به نظرت یه پرستار با یک معلم که سابقه شون برابره چقدر اختلاف حقوق دارند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همکارم با ۲۰ و خرده ای نزدیک شش تازه میگیره  بعد من روستا نیستم شهر تدریس میکنم حقوقش کمتره ...

ببخشید این که میگن فلانی ۱۵ سال سابقه داره اون ۴ سال دوران دانشجویشم حساب میکنند یا منظورشون از اون ۴ سال به بعده؟

2731
ببخشید این که میگن فلانی ۱۵ سال سابقه داره اون ۴ سال دوران دانشجویشم حساب میکنند یا منظورشون از اون ...

من دانشجوییمم حسابه 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2738
میبخشید یعنی کسی که دانشجو پرستاری باشه از زمان دانشجویی حقوق دریافت میکنه ؟!

نه دانشجو پرستاری حقوق نمیگیره اصن ولی دانشجوهای تربیت معلم 4 سالشو حقوق میگیرن جز سابقه کارشونم حساب میشه 

الان حقوق پرستارا بالای 7،8 تومنه من خودم دانشجو ترم7 پرستاریم ولی اگه برگردم عقب مطمئنا تربیت معلم ترجیح میدم حالا حقوقش کمترم باشه مهم نیس ولی آرامشت خیلی بیشتر از پرستاریه 

من یه ماه برا کاردانشجویی که رفتم تازه فهمیدم چه رشته سختیه واقعا سخته درسته هر شغلی سختی‌های خودشو داره ولی تو این رشته با جون آدما سر وکار داری 

من خودم تا قبل از اینکه برم برا کار حرف بقیه رو قبول نمیکردم که چقد سخته حالا تو ام به حرف مردمکه میگن پرستارا چیکار میکنن اصن گوش نده خودت سبک سنگین کن انتخاب کن هر چند تا نیای توش نمیفهمی چرا همه پرستارا مینالن 

از نظر من تربیت معلم نرو ، پدر و خواهر من معلمن، حقوق پدرم بعد از ۳۰ سال خدمت ۷ میلیون و نیمه ، تازه پدرم فوق لیسانس داره، اونایی که مدرکشون پایینتره خیلی اوضاعشون بده

از سختی کار قاعدتا پرستاری سخت تره ولی من خودم علاقه دارم به پرستاری سال دیگه برای کنکور جز انتخابای اولمه اون ته تهاش تربیت معلم😅