2733
2734
عنوان

کدبانوها بیایین تاپیکم ک بهتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 45 پست
🤣🤣🤣 واسه خواهرشوهر بگو لدفا

زهرمار بده بخوره چه خواهر شوهری واسش غذابپزی ازسرشم زیادیه حرصم درومدها😂😂😂

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرمار بده بخوره چه خواهر شوهری واسش غذابپزی ازسرشم زیادیه حرصم درومدها😂😂😂

اخه من از اون عروس بد ها نیستم که،گناه داره با ۳تا بچه بلندشه غذا درست کنه.حالا یک وعده براش درست کردن ک به جایی برنمیخوره

2731
اخه من از اون عروس بد ها نیستم که،گناه داره با ۳تا بچه بلندشه غذا درست کنه.حالا یک وعده براش درست کر ...

شوخی کردم منو خواهرشوهرم رابطمون خیلی خوبه اما بازنداداشم نه نمیدونم چرا

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
اخه گناه دارن نمیتونه غذا درست کنه

حتما ماسک بزن پس 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738
کبابی مثل چی؟

سلام 

مررررررررررررسی به شما عروس گل و بافکر 

اول از همه حتما براشون اب هویج ببرید خیلی خوبه و مهمه 

دوم سوپ. چون باید مایعات زیاد بخورن 

بعنوان غذا اگه جوجه محلی میتونی گیر بیایی ابگوشت جوجه محلی اگه نه گوشت چرخ کرده مخلوط گوسفند و گاو بگیرید براشون کباب. یا کباب تابه ایی. یا شامی کباب درست کنید 

و حتما داخل غذا و سوپشون حتما حتما 

پودر دارچین و زنجبیل بریزین

کلا گرمیجات خیلی براشون خوبه 

دست گلتون درد نکنه عروس گل 

الهی که قدردان زحماتتون باشن 💝

دمت گرم چ کارمثبتی میکنی. توی اون حال یه لقمه نان وپنیر  ادم حال میکنه.   قیمه خوبه فقط سرخ کردنی نباشه. سوپ جو بذار.   مرغ میتونی بپزی با مواد طعم دارش کن بعد باکلی پیاز و هویچ بذار بپزه.   مرغ بهتره.      

حتما اخلاق هاش ب شما نمیخوره

آره شاید ولی مامانم میگه حسادت تورو میکنه من خیلی دوسش دارم خودم انتخابش کردم ومعرفیش کردم اما رابطش باخواهرام خوبه بامن نه بگم که ما همسن وسالیم اما خوهرام ازش خیلی بزرگترن مامانم میگه اتفاق خوبی واست میافته پیشش میگم رنگش میپره

2706