2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتم فیلیپس قیمت کردم گفت یه کاره ک فقط شیو میکنه۵۰۰تومن..سه کاره که شیو و ماساژور و موکن داره ۱۶۰۰..روم نشد بپرسم مگه شیو کردن همون مو کندن نیس؟؟حالا شیو یعنی چی؟؟از ته موها رو نمیکنه؟با ریشه؟؟یا فقط اصلاح معمولیه؟؟😨😨

کاربر*دختر_تنها*
2740

اولش که درد زیاد داره اما بعدش عادت میکنی من بیشتر از ۱۵ ساله دارم برای من فیلیپسه اینی که گفتین نمیشناسم یه برند معتبر تر بگیر مثل براون

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

نخر اصن من براي موهاي دستم و پام استفاده ميكردم براي پام همش زير پوستي در اومد و لكه هاي قهوه اي هر كيم استفاده كرده همينو ميگه من ٥سال استفاده كردم گذاشتم كنارفقط براي موهاي دست خوبه دردشم بار اول درد داره برا من عادي شده بود

من چندین ساله فیلیپس دارم 

راضی ام 

بستگی داره برای کدوم قسمت بدنت بخوای استفاده کنی

پاها درد چندانی نداره. برای قسمت های دیگه بدن بهتره موها خیلی کوتاه باشه.

بک بعدی داره و اون اینکه موهای زیرپوستی بیشتر میشه. چون زمان میبره خارج بشه

من 15 سال پیش فیلیپس خریدم، چندبار هم استفاده کردم و هنوزم دارمش. ولی از بس درد داره، گذاشتم توی چمدان و دیگه اصلا ازش استفاده نمیکنم.

علت دردش هم اینه که موها رو دانه دانه، از ریشه میکنه.

الان هم به فکر اینم که بعد از به دنیا آمدن دخترم، فقط برم لیزر.

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

من فیلیپس دارم عالیه اما خیییییییییلی درد میکنه یعنی کبود میشی غیرقابل تحمله دردش...مخصوصا برای دست و پاها...من موهای روی انگشتامو باهاش اصلاح میکنم خوبه دردی نداره ب اون صورت...واسه ی صورت هم خوبه بد نیس اما درد داره....ولی دست و پارو علاوه بر اینکه درد داره بعدش دون دون میکنه و قرمز میشه و تا دو سه روز جاش میمونه....خلاصه دردش زیاده

2706