2733
2739
پسرم الان 2 روز واکسن زده 3 بار بیشتر شیکمش کار نکرده ولی نمیدونم چرا انقدر رنگ مدفوش سبز شده مامانم میگه پهلوی بچه بچاد رنگش سبز میشه نمی دونم چی کار کنم یعنی سرما خورده نگرانم
عزیزم چیز مهمی نیست به واکسنش فکر نکنم ربطی داشته باشهه..اما به غذایی که خودت میخوری هم ربط داره...و 3 بار برای 2 دوروز خوبه دیگه!!!
اگه بیتابی نمیکنه ...رنگ مدفوع از قهوه ای تا سبز و...تغییر میکنه نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تجربه خودم رومیگم .......دخترمن هم بعرازاین که واکسن دوماهگیش روزد رنگ مدفوعش سبزشدوتا هفت هشت ماهگی همینجوری بودولی کم کم خوب شد دختردوستم هم همینجوری شده بود ومن که ازپرستارهم پرسیدم گفت ازواکسنشه پس بهتره نگران نباشی
ویروس های ضعیفی که وارد بدن نوزاد میشه مدفوعش را سبز میکنه . بچه ای که شیر مادر میخوره چون مصونیت به بیماری ها داره مریض نمیشه . ولی رنگ مدفوعش عوض میشه که نشون دهنده دفع ویروسه . واکسن هم ضعیف شده باکتری بیماری ها است . ممکنه واسه اون باشه . قدیمی ها هم میگفتن بچه چاییده . مال غذایی که خوردی هم میتونه باشه .
2738