2733
2739

اول خودم میگم روزی که چیزی خراب نکنم نمیشع اینگار الاهه خرابکاریم 

تاحالا چند تا هنزفری خراب کردم هنزفری اخریمم نزدیک بود خراب شه مادربرد کامپیوترم سوخته یه بار رو گوشیم اب ریختم سوخت پارسال عید هاردش سوخت  ببخشید یه بار شمع اصلاح مایع کشیدم به موهای. چیزمم هرچی سعی کردم کنده نشد که نشد همینطور گذاشتم بمونه با قیچیم کنده نمیشد بعد یه مدت با یه سختی کندمش

اما این تجربه ودرس عبرت نشد چند روز پیشم صمغ انداختم وقضیه دفع قبل دوباره تکرار شد یه مدتم با موچین موهای ناحیه رو میکندم به خاطر موهای زیر پوستی که خارج کردم جاش مونده لک انداخته.  برم پیش روانپزشک؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

من تادلت بخواد گم کردم ار طلا پول و چیزا دبگع .

خرابکاریم نگم برات 😐⁦✌️⁩

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم خرابکارترین فردی که میشناسم 

چیکارا کرده؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2731
من تادلت بخواد گم کردم ار طلا پول و چیزا دبگع . خرابکاریم نگم برات 😐⁦✌️⁩

بگوووو از خرابکاریات خیلی حس بدی دارم همش حس میکنم فقط منم اینجوری

چیکارا کرده؟

خیلی کارا پا هر جا میذاره یه چیزی خراب میشه روزی هم یه چیزی تو خونه خودش خراب میشه 

مثلا میز شیشه ای خریده گلدومهارو چیده روش خوشگل شده فرداش رفتم دیدم پاشو گذاشته رو شیشه که بره پنجره ها رو تمیز کنه شیشه هزارتیکه شده پاشم زخمی شده یه ماه خوابید یا رفته آشغالبندازه دم در انداخته تو جوب رفته جوب رو گرفته همسایه ها شاکی شدن 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
بگوووو از خرابکاریات خیلی حس بدی دارم همش حس میکنم فقط منم اینجوری

چهار م پول چهار پیش گم کردم و طلاهامو همرو تیکه تیکه جم کردم و سه بار گوشیم رفت تو اب ایفون بود بار اخر دیگه افتاد تو اب دریا سابیده شد 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
خیلی کارا پا هر جا میذاره یه چیزی خراب میشه روزی هم یه چیزی تو خونه خودش خراب میشه  مثلا میز ش ...

میشه گفت دنبال راحتیه مادرشوهر تون که این کارا رو انجام میده نمیخاد چهار پایه بیاره پاشو میذاره رو شیشه و.... 

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 
2738
میشه گفت دنبال راحتیه مادرشوهر تون که این کارا رو انجام میده نمیخاد چهار پایه بیاره پاشو میذاره رو ش ...

اونو یه بچه هم میدونه خطرناکه نباید انجام بده بدبختیش واسه ما شد دیگه یه ماه بهش رسیدگی کردیم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم