2737
2739

سلام بچه ها نظربدین لطفا میخوام کتاب بخرم کمک درسی که مفهومی باشه ودرسنامش خیلی اکی باشه خودم که تحقیق کردم اینارو دیدم 

ریاضی :کتاب شگفت انگیز وکتاب تست خیلی سبز

شیمی :مبتکران

زیست فاگوزیست

فیزیک :نمیدونممممم ؟؟

عمومیا خیلی سبز

اگه میشه نظرتونو بدین ؟؟؟؟چون فعلا درسنامهدمهمه واسم اینارو گفتم🙏

منم خواهرم کلاس دهم تجربیه نمیدونم چی براش بگیرم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کنکوریم 

به جز کتاب عربی خیلی سبز به درد نمیخوره 

فیزیک میکرو بخر 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

من برای پسرم سیر تا پیاز رو خریدم

اونم کلاس دهمه تجربی

البته مدرسه خودش جداگانه جزوه و..داده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
زیست ای کیو /گاج میکرو/نردبام شیمی خیلی سبز فیزیک نشر الگو و خیلی سبز ریاضی خیلی سبز و میکرو ادب ...

اینا کع گفتین درسنامشونم خوبه به خواطر کرونا اصلا درس درس نخوندم

مرسی  فقط میکرو تستاش سخت نیست

نه اصلا

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ی سوال دارم میشه جواب بدین،من امروز رفتم انتخاب رشته کنم برای کنکور بعد همه چیش تکمیل بود جز تاریخ اخذ مدرک دیپلم که من فقط سالشو میدونستم و ماه و روزشو نمیدونستم، مرده گفت باید این باشه و فعلا برام برگه انتخاب رشته رو چاپ کرد اما گفت باید ویرایشش کنین، الان این تاریخ واجبه که باشه؟ 😒

2706