2733
2739
عنوان

چرا اینطوری شد😭😭😭عشقم به خواهرم علاقه داشته........

| مشاهده متن کامل بحث + 6087 بازدید | 197 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی اول اینکه به خواهرت اعتماد نکن...

تواین دنیاازنزدیکترین افراده که عبرت میگیری اعتماد نکنی

دوم اینکه ول کن حرف کاربراییکه میگن خوشبین باش و فلان باش

شوهرت آدم هرزه ایه و به خواهرت چش داره و اصصصصلا مشخص نیست رابطشون تاکجااااهاااا پیش رفته هرررراحتمالی وجود داره خودتو بیشتر ازاین احمق نشون نده و با خواهرت سرسنگین شو اگه مشکل نداشت که بدووون شک ازاول بلاک میکرد نه الان 

و درمورد شوهرتم من بودم طلاق میگرفتم از همچین هرزه ای

نه خودش اعتراف کرد ولی گفت نمیدونستم شماره خواهرته فک کردم شماره شوهرشه دروغ میگه عین روز برام روشنه ...

اخه ب شوهر خواهرت بگه عمرم

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
2731
چقدر ادای ادمای روشن فکرو در میاری نکن اگر شوهر تو بدون الان هفت طلاقش کرده بودی

نه من ادای روشنفکرارو درنمیارم ، ولی ما خواهر و شوهر اسی و نمیشناسیم شوهر من به خیلیا میگه عزیزم مهم نیست واقعا مهم نیست

گناه من سادگی بود .

حسم میگه علاقشون دو طرفس اسی زرنگ باش لطفا نگو چون مکمنه فلان پسر نوح یکی اون شد یکی اون بابا لعنتی همه تو زندگیشون دچار انحراف میشن نکن نساااز

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2738
حالم بده میگه بلاک کرده نمیدونم که میگه شوهرم ببینه فلانی رو بلاک کردم شک میکنه

به نظر من ادم بیشتر باید بترسه ک مبادا شوهرم ببینه که شوهرخواهرم پیامای ناجور زده وگرنه بلاک دیدنش چیزی نیست نهایت میگه با خواهرم حرفش شده نمیخوام واسطه شم

نه من ادای روشنفکرارو درنمیارم ، ولی ما خواهر و شوهر اسی و نمیشناسیم شوهر من به خیلیا میگه عزیزم مهم ...

بهش نگفته پیاماشم نمیده میگه پاک کردم بلاکشم نمیکنه میگه شوهرم شک میکنه شوهرشم که دروغ میگه 

به نظر من ادم بیشتر باید بترسه ک مبادا شوهرم ببینه که شوهرخواهرم پیامای ناجور زده وگرنه بلاک دیدنش چ ...

افرین ادم عاقل دقیقا

2706