2733
2739
خب وقتی ارزش سهم بیاد پایین شرکت هم ضرر میکنه

اینجا چون عرضه اولیه هست و صف خرید زیادی داره، صرفا سهم دست ب دست میشه

متاسفانه مابقی سهام هم بدون توجه به اوضاع شرکتها و تورم و افزایش نرخ دلار دارن با رانت بازی و معاملات الگوریتمی، فقط مردم رو گرفتار میکنن

من کاربر آقا هستم، لطفا اشتباه نگیرید 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
خب بعد چی میشه؟

چیز خاصی نمیشه همه شرکتا آخرسال مالی مجمع دارن از برنامه هاشون و سود و زیانشون تو جلسه حرف میزنن بعد چن روز بعد مجمع بدون محدوده نوسان باز میشه

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران بقیه سهامدار ها و از جمله خودم هستم حقوقی ام‌در ضمن یکی مثل منو شماست..هرکی جواز داره میتونه ...

برو قسمت حقیقی حقوقی ببین چقد فروختن.۳۱۲ میلیون وقتی اون اینقد میفروشه مردمم میترسن و میفروشن.

مگه ندیدی چه بلایی سر ثامید با اون مفت بودنش اومده؟

مردم باید هوشیار باشن و دیگه به ۵درصد مثبت راضی باشن تا نرن تو ۵۰ درصد ضرر.

ولپارس نداری اون حالا حالاها سبزه احتمالا چون حجم رو پر نمیکنه

نه اینو نگرفتم

حق باشماست

سهم خوب و کم ریسک اینجا و با پرنکردن حجم مبنا در منفی ها، ارزشش رو حفظ میکنه

2728
اینجا چون عرضه اولیه هست و صف خرید زیادی داره، صرفا سهم دست ب دست میشه متاسفانه مابقی سهام هم بدون ...

نمیدونم..خدا بخیر کنه

ولی من اگرم پول لازم بودم و مبلغی ک ریختم اونجا برام تعیین کننده بود کلااا وارد نمیشدم

از اول هم که تبلیغات میکردن مردمو اغفال کنن بکشن سمت بورس مدااام میگفتن پولی ک براتون‌مهمه نیارید

ینی از اول هم نقشه واسه اونایی کشیدن ک پول اضافه داشتن🥴 نه واسه اونا ک پولشون مهمه براشون

نه عزیزم با افرادی مثل ایشون شرایط اینجوری نشده دولت و حقوقیا اینجوری میخان وتا اونا نخان بازار برنم ...

حقوقی یه اردر ترس میزاره، مردم ساده میریزن واسه فروش

برو قسمت حقیقی حقوقی ببین چقد فروختن.۳۱۲ میلیون وقتی اون اینقد میفروشه مردمم میترسن و میفروشن. مگه ...

بله امارش رو دارم

ولی من که اگه بتونم با سی چهل درصد ضرر سهمی رو میفروسم همین ملارد و ثامید و احتمالا فردا پس فردا وسپهر رو میخرم.حیف ک امروز نقد نمیشد هیچی

2740
حقوقی یه اردر ترس میزاره، مردم ساده میریزن واسه فروش

والا ما که غیر اردر فروشم میبینیم.من یکی هنوز هیچ سهمی را تفروختم ولی خیلی پشیمونم با این حرفا سرمایم داره نابود میشه ای کاش همون اوایل با این اردرا یه سرخطی تو متفی ۵گذاسته بودم الان سرمایه ام بود لااقل

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
نمیدونم..خدا بخیر کنه ولی من اگرم پول لازم بودم و مبلغی ک ریختم اونجا برام تعیین کننده بود کلااا وا ...

برداشت شما هم منطقیه

اما این دید رو هم میشه داشت که منظور این بوده که سرمایه گزاریتون بلند مدت باشه و اینکه توی شرایطی مثل الان مجبور به فروش برای پرداخت مثلا قسط یا اجاره خونه و غیره نباشید

بله امارش رو دارم ولی من که اگه بتونم با سی چهل درصد ضرر سهمی رو میفروسم همین ملارد و ثامید و احتما ...

وسپهر رو یه کم گرون دادن از نطر من.

برای همین فک میکنم جا داره بیاد پایینتر.

من خودم تا خرخره تو ضررم.اعصاب یه ضرر دیگه رو نداشتم.

والا ما که غیر اردر فروشم میبینیم.من یکی هنوز هیچ سهمی را تفروختم ولی خیلی پشیمونم با این حرفا سرمای ...

قطعا اگر این حجم از ریزش قابل پیش بینی بود، باید خارج میشدیم

اما هیچ کس اینو پیش بینی نمیکرد

اصلاح رو پیش بینی میکردن اما ریزش رو نه 

هرچند الانم یه عده میگن این اصلاحه و ریزش نیست

در هر صورت منم تومنفی چیزی نفروختم

بله امارش رو دارم ولی من که اگه بتونم با سی چهل درصد ضرر سهمی رو میفروسم همین ملارد و ثامید و احتما ...

وسپهر اگه بشه خرید عالیه

امروز اقای افضلیان میگفت که بصورت پله ای وارد آگاس شده

2706