2737
2734
هشت ونیم تا دوارده و نیم بخدا با این خرید حق دیگران رو ضایع میکنید ک‌الان‌ب این زودی پیخوای بفروشی ...

شرکت که واسش مشکلی نیست، یه خریدار دیگه میخره

اما همین دسته افراد همه سهام رو صف فروش میکنن و تروخشک با هم میسوزن

من کاربر آقا هستم، لطفا اشتباه نگیرید 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هشت ونیم تا دوارده و نیم بخدا با این خرید حق دیگران رو ضایع میکنید ک‌الان‌ب این زودی پیخوای بفروشی ...

چه حق شرکتی؟

امروز حقوقیش ۳۱۰ میلیون فروخته شما نگران ۱۱۰۰ تاسهم این بنده خدایی؟

چه توقعا دارین!

بمونه مثه بقیه ی سهام منفی بخوره خوبه؟

من خودم امروز فروختم همون روز اول که خریدم پشیمون شدم از خریدم دیدم تو کف خریدن یه سریا.

2731

وسپهرم با این عرضه ای که امروز فردا منفی نشه پس فردا منفیه چیکارش دارین.فردا از ساعت ۹تا ۱۲.۳۰ بازار بازه.تو پیش گشایشم ۸:۳۰ نگاه کن اگه فروشنده داره همون ۸:۳۰ بزار

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2740
شرکت که واسش مشکلی نیست، یه خریدار دیگه میخره اما همین دسته افراد همه سهام رو صف فروش میکنن و ...

نه عزیزم با افرادی مثل ایشون شرایط اینجوری نشده دولت و حقوقیا اینجوری میخان وتا اونا نخان بازار برنمیگرده‌

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
چه حق شرکتی؟ امروز حقوقیش ۳۱۰ میلیون فروخته شما نگران ۱۱۰۰ تاسهم این بنده خدایی؟ چه توقعا دارین! ...

نگران بقیه سهامدار ها و از جمله خودم هستم

حقوقی ام‌در ضمن یکی مثل منو شماست..هرکی جواز داره میتونه کد حقوقی بگیره

نه عزیزم با افرادی مثل ایشون شرایط اینجوری نشده دولت و حقوقیا اینجوری میخان وتا اونا نخان بازار برنم ...

آره واقعا بعضیا خودشون به گیجی میزنن.

مردم بدبخت پولشون پودر شد.بدبخت بودن بدبخترشون کردن.

2706