2733
2739
عنوان

بچه ها من خیلی گوشت خوارم😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 110 پست

هیچکس بیشتر من و خانواده ما و شوهرم گوشت خوار نیست

ما هروز باید گوشت بخوریم

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه من هم 😣بچه بودم اگر یک وعده در هفته هم غذا بدون گوشت بود قهر می کردم و بدون شام می خوابیدم🤕🤕

الانم گوشت نباشه نمیتونم آشپزی کنم 😥

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2728
2738
پسر سه ساله ی منم مثل شما عاشق گوشته😁😁

خخخخ پسرمنم خیلی دوستدارع

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
منم نامزدم بشدتت بدغذاس هردومون فقط گوشت میخوریم

نامزدم و پدرشوهرم قصاب بودن قبلا🤗

الانم فقط شوهرم گوسفند میکشه من از بوی گوشتش مست میشم اینقدر ک دوست داریم

کلا طرف شوهرم خیلی گوشتی هستن

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
هیچکس بیشتر من و خانواده ما و شوهرم گوشت خوار نیست ما هروز باید گوشت بخوریم

شوهر منم میگه هر روز درست کن ولی من نمیکنم.جون هن دلمو میزنه هم گرونع.شوعرم میگه تو کاریت نباشع درست کن من میخرم ولی گوش نمیکنم

شرط چاقو مُرد
مگ چقدر باید گوشت بخوری تا سیر بشی؟  هر یک کیلو گوشت حدود 80الی100تیکه گوشت خورشتی بزرگ میشه ...

خب عزیزم اینک تو خونه تنها نیست بپزه بخوره

بعدشم یه کیلو گوشت ما نهایتا 50تیکه میشه اندازشم مثلا 3 در 3

هیچکس بیشتر من و خانواده ما و شوهرم گوشت خوار نیست ما هروز باید گوشت بخوریم

خواهر منم زیاد گوشت میخورن 

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...