2733
2739
عنوان

بچه ها من خیلی گوشت خوارم😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 110 پست
اوه ۸۰ تیکه آخه خو چی میمونه ببخشید چس قال چسقال میشه که 😂 گوشتا آب میشه چی میمونه اصلا خواصلا چکار ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نوشینی۶۹ ‍  خواهر جواب بدهههههه از کجا فهمیدی گروه خونیم چیه؟؟؟ اره درست ...

ببخشید من الان اومدم دوباره سایت .عزیزم گروه خونی O قدیمی ترین گروه خونیه! اجداد شما گوشت خوار بودن! علت علاقه ات به گوشت همینه! تو آنزیم هایی داری تو معده ت مثل اجدادت که راحت گوشت رو هضم میکنه! و باهاش مشکلی نداری...

از اونجا که دستگاه گوارش انسان های دارای این گروه خونی با مصرف پروتئین مشکلی نداره، میزان چربی دریافتی شونم بالاست و به همین علت خطر ابتلا به گرفتگی شرایین و ناراحتی های قلبی عروقی توشون زیاد میشه. به کسانی که گروه خونی شان O هست، توصیه می کنن میزان مصرف پروتئین های حیوانی را کاهش بدن و سعی کنن سبزی را وارد برنامه غذایی شان کنن. من گروه خونیم A اه. اجدادم کشاورز بودن من واقعا نمیتونم گوشت قرمز بخورم! سنگین میشه معده م انگاری خوب نمیتونه هضم کنه بدنم! عوضش عاشق ماهی ومرغ و سبزیجاتم. اینو از اجدادم ب ارث بردم. حالا بهم بگو آیا غذاهای جدید رو دوست داری؟ یا دوست داری که همون غذاهای سنتی خودمون رو بخوری؟

Enjoy Your Mediocre Life
ببخشید من الان اومدم دوباره سایت .عزیزم گروه خونی O قدیمی ترین گروه خونیه! اجداد شما گوشت خوار بودن! ...

وای خدا چه جالب اره من اصلآ فسود دوست ندارم. ابگوشت. کله پاچه این چیزارو خیلی دوست دارم

وای احی چقدررر جالب بود

2731
وای خدا چه جالب اره من اصلآ فسود دوست ندارم. ابگوشت. کله پاچه این چیزارو خیلی دوست دارم وای احی چقد ...

بخاطر گروه خونیته 😁 ژن های ما حافظه دارن! شوهر منم گروه خونیش O هست! و دقیقا خصوصیات شما رو داره! :) البته محیط ووباقی عادات هم تاثیر گذارن . 

Enjoy Your Mediocre Life