2733
2734

دوحالت داره ، یا جوش هورمونی که تا ۴۰ روزگی ...نهایت دوماهگی خوب میشه

یا مثل دختر من! آلرژی .... خوب نشد و ادامه دار شد فهمیدم حساسیت داره به پروتئین گاوی و...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب جز مواردی ک دوستان گفتن از گرمی هم میشه خاکیشیر بخور وچیزایی ک شیرتو ازاون حال دربیاره

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊

اگه سره دماغش هم میزنه ماله بوسیدن نیست

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
دوحالت داره ، یا جوش هورمونی که تا ۴۰ روزگی ...نهایت دوماهگی خوب میشه یا مثل دختر من! آلرژی .... خو ...

این آلرژی به پروتئین گاوی چیه؟ جدیدا زیاد می شنوم,ولی قبلا اصلا نشنیده بودم,فقط پروتئین گاویه یا گوسفندیم میشه?😑آخه من فک میکنم روغن گوسفندی میخورم بیشتر میشه 

یه صلوات واسه سلامتی نی نی هممون که سال ۹۹ بدنیا میان  🙏❤
2738
بوس نکنید طفل معصومو😐 یه کوچولو پماد بتامتازون بزن میره.من میزدم عالی بود.

من یعنی نمیزارم بوسش کنن...فقط باباش قابل کنترل نیس😅

من یعنی نمیزارم بوسش کنن...فقط باباش قابل کنترل نیس😅

منم مادرشوهرم به هیچ صراطی مستقیم نمیشد مجبور بودم هر وقت میرم خونشون قبلش پماد بزنم صورتش چرب باشه نتونه ببوسه😎😆😆😆😆چه مارمولنگی ام من😎😅😅😆😆

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ب جز مواردی ک دوستان گفتن از گرمی هم میشه خاکیشیر بخور وچیزایی ک شیرتو ازاون حال دربیاره

آخه روزایی که گرمی هم نمی خورم میزنه

منم مادرشوهرم به هیچ صراطی مستقیم نمیشد مجبور بودم هر وقت میرم خونشون قبلش پماد بزنم صورتش چرب باشه ...

عجبااا  🖒😁

آخه الان بخاطر کرونا کسی نباید بوس کنه بچه رو,منم نمیزاشتم یه روز رفتم تا بیرون اومدم مادر شوهرم با شوهرم بودن از فرصت استفاده کرده بوسیده بچه رو  😑

2706