2737
2739
عنوان

چجوری از شوهرمون پول بگیریم؟

403 بازدید | 47 پست

سلام دوستان. من از قبل ازدواج شاغل بودم و مستقل، ازدواجم که کردم تا مدتی سرکار میرفتم و دستم توی جیب خودم بودم و روم نمیشد از شوهرم پول بگیرم ماهیانه یا بگم فلان چیزو برام بخر ( چون ممکن بود بگه مگه خودت پول نداری؟ ) منم دوست نداشتم همچین چیزی بشنوم هیچوقت بهش روو ننداختم مخصوصا که شرایط مالی شوهرمم معمولی به پایین بود و از پس خرجای خونه و قسطاش به زور برمیومد. الان مدتیه سرکار نمیرم ولی تو حسابم پول پس انداز دارم شوهرمم موجودیمو میدونه ، قسطاشم سبکتر شده . دوس ندارم اینجوری عادت کنه که برام هیچی نخره یا پول نده بهم ماهانه . چون پول منم تموم میشه دیگه . میشه یه راهکار زیرکانه بدین بهم ؟ جفتمونم مغروریم یه کم سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن بلایک

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2731

نریزین سرم ولی یکی از مشکلات شاغل بودن زن همین موضوعه...

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2738

با هم برین بیرون مثلا یه لباسو دیدی بگووو واییی چقد قشنگه چقد ازینا دوس دارم

خودتم کیف اینا هیچی نبر مجبور شه بخره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
با هم برین بیرون مثلا یه لباسو دیدی بگووو واییی چقد قشنگه چقد ازینا دوس دارم خودتم کیف اینا هیچی نب ...

اصلا پیشنهاد خوبی نبود، مرد باید پول بده و اختیار خرج کردن پول دست زن باشه 

اگه از اوا خودت خرج کردی یخ کم سخته یعنی زیاد سخته که شوهرتو عادت بدی که بهت پول بده منکه خونه دارم نوزده سال حمالی کردم تازه الان که پولش زیاد شده بهم پول میده اونم خیره سرم رفته اقدام به طلاق کرده که درواقع میشه گفت من نخندیده گریه کردم زندگی واسم شده کابوس نزار شوهرت پولش زیاد بشه همیشه جیبشو خالی کن 

اصلا پیشنهاد خوبی نبود، مرد باید پول بده و اختیار خرج کردن پول دست زن باشه 

درسته ولی واسه بار اول و شروع خوبه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706