2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کنکور دادم ولی نظام قدیم بودم

اها من رشتم ریاضی بود امسال میخوام.انسانی کنکور بدم ولی نمیدونم.از کدوم انتشارات کتاب بگیرم تو میتونی راهنماییم.کنی

توکل به خدا🥰
اها من رشتم ریاضی بود امسال میخوام.انسانی کنکور بدم ولی نمیدونم.از کدوم انتشارات کتاب بگیرم تو میتون ...

بستگی داره واسه چ درسی بخای

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
کنکور دادم ولی نظام قدیم بودم

سلام 

منم نظام قدیم بودم 

رتبتو ترازت چن شد؟

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738
اها من رشتم ریاضی بود امسال میخوام.انسانی کنکور بدم ولی نمیدونم.از کدوم انتشارات کتاب بگیرم تو میتون ...

من امسال کنکور نظام جدبد دادم

اینایی که میگم بهترینن

برای جامعه دینی روانشانسی اناشارات مشاوران رو بگیر

برای علوم‌فنون ادبیات خیلی سبز رو بگیر

برای اقتصاد ریاضی زبان عربی هم میکرو گاج رو بگیر

منطق و فلسفه هم هم خیلی سبز خوبه هم مشاورلن حالا هرکدومو میخوای بگیر

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
همشون

مثلا دینی . خیلی سبز

روانشناسی خیلی سبز

زبان شهاب اناری

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

اقتصاد مبتکران یا خیلی سبز

روانشناسی مبتکران یا خیلی سبز یا مشاوران

جامعه خیلی سبز یا مشاوران

فلسفه منطق خیلی سبز

لغت و املا هامون سبطی یا کلک معلم

قرابت معنایی نشر الگو

عربی خیلی سبز

زبان انگلیسی شهاب اناری انتشارات مبتکران

دینی سفیر خرد یا خیلی سبز

روانشناسی گاج میکرو

فنون خیلی سبز

تاریخ و جغرافیا زیاد مهم نیست تست، کتاب مدرسه کافیه، 

اینا که دو تا دوتا پیشنهاد دادم خودت برو ببین با کدوم راحتتری چون همه اینا کتابای خوبین برا کنکور ۱۴۰۰

بخند! همین الان
من امسال کنکور نظام جدبد دادم اینایی که میگم بهترینن برای جامعه دینی روانشانسی اناشارات مشاوران رو ...

اهان خیلی ممنونم گلم لطف کردی

راستی بنظرت من.میتونم موفق بشم تو این رشته ?

سخته بنظرت?

من از دوستم کارنانشو گرفتم درصداش میانگینشون ۳۰ ۴۰ بودن ولی رتبش ۳۰۰۰بود ترازشم۸۳۰۰ 

ینی سخت بوده که با درصدای کم رتبه خوب آورده یا چی?

توکل به خدا🥰
2706