2733
2739

دوستان عزیز لطف کنین طرز تهیه پاستا مرغ و قارچ با سس خامه رو بهم بدین

اولین بارمه که درست میکنم میخوام کم نیارم

پنیر پارمزان هم ندارم

با آرد چطور درست میشه؟؟اگه آرد نریزم بد میشه؟؟

کلا توضیح بدین دیگه ممنون میشم

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برای قورمه سبزی پختن اومده بودم😃

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2738

فیله ی مرغ و تفت بده،قارچ همین طور،،ارد و کره تفت بده شیر بریز غلیظ شد پنیر پیتزا بریز پاستای آبکش شده و مرغ و قارچ  همه رو مخلوط کن ،پارمزان هم داسته بلشی عالی میشه ،نمک و فلفل هم یادت نره

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

پاستارو بپز ابکش کن

سینه مرغ هم یپز ریش ریش کن

کره رو‌ جدا توی تابه اب کن و دوقاشق ارد و یک لیوان شیر بریز با نمک و فلفل سیاه هم بزن گوله گوله نشه وقتی غلیظ شد خاموش کن سرد شد خامه هم بریز داخلش با کمی جففری و پنیر ک گفتین نداری

پاستا و ابکشیدی سس وبریز با مرغ مخلوط کن 

اول که ماکارونی پنه تک ماکارون بگیر بزار بپزه گلم یه کم خام بردار

سینه یا فیله مرغ رو تکه های مکعبی ببر و توی کره و ادویه تفت بده. آویشن پودر سیر و وفلفل. نمک و زردچوبه 

قارچ رو حلقه حلقه کن توی کره تفت بده بعد توی یا طرف دیگه چند قاشق آرد رو یه تفت ریز بده بعد یه کوچولو کره و روغن مخلوط بریز و هم بزن در حد 30 ثانیه با شعله متوسط نمک و فلفل و عصاره مرغ پودری بریز داخلش و بعد شیر که از قبل ولرم شده بریز و سریع هم بزن گوله نشه کم کم اضافه کنی بهتره بعد یه پاکت  خامه صورتی بریز و هم بزن بعد پاستا رو داخلش بریز و مرغ و قارچ هم اصافه کن و پنیر. درشو بزار با شعله ملایم یه ربع بیست دقیقا بمونه بعد نوش جان کن. با جعفری میتونی تزئین کنی 

۱ پیاز کوچک بردار نگینی خورد کن بریز تو ماهیتابه با روغن کمی تفتش بده نزار طلایی شه همون یه مقدار که تفت دادی بسه بعد سینه مرغتو بزار تو یه قابلمه با پیاز و ۱ حبه سیر اب پز بشه وقتی اب پز شد بیارش بیرون مربع مربع خوردش کن بعد میریم سراغ پیازمون وقتی یکمی تفت خورد و نرم شد قارچمونو میریزیم تفت میدیم وقتی قارچ ابشو کشید مرغاتو داخلش بریز هم بزن بعد ۱ خامه بزرگ بزن داخل موادت وهم بزن از اب مرغی که مونده بود برات یه ملاقه بریز رو موادت بعد نمک کم و فلفلم بزن داخلش اگه پنیر خامه ای داری دوتا قاشق پنیر خامه ای بزن اگه نداری که هیچی بعد پنیر پیتزاتو اندازه دوتا مشت بریز تو موادت وبعد ماکارانی که بهتره پنه باشه رو ابکش کنه و بعد بریز توی موادت و هم بزن و درشو بزار بعد ۵ دقیقه پاستا امادس

۹۹/۹/۹      ((بهترین اتفاق زندگیم  ))  
2706