2752
2734
عنوان

احساس میکنم دیگه شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 105 پست
عزیزم.... چقد بد

میدونی شوهر منم دقیقا آقا و مودب هست همجا ازش تعریف میکنن اصلا اهل خیانت نیست سرش بکار و زندگیش هست ولی دریغ از یه جو ابراز علاقه بابا منم دل دارم سنگ که نیستم باهاش حرف میزنم. چند روز خوبه دوباره همینجوری میشه... یوقتایی یه لباسهایی می پوشم چنان آرایش میکنم والا خواجه محرم ببینه سنسوراش فعال میشه ولی شوهر من اصلا حتی نگاه هم نمیکنه

والا....الان که فکر میکنم شوهر من چون نسکافه خیلی دوست دارم بیشتر وقتا نسکافه برام میخره تنها محبتش ...

منم خیلی اهل خوردنم،خورد  و خوراکمون تامینه ،اما محبت و احساس و بقیه چیزا تعطیل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از کجا بفهمم همسرم چجوریه؟ هیچ محبتی نداره آخه هیچ جوره،فقط میره سر کار و میاد

معمولا افراد لمسی که مشخصه به آدم میچسبه مثل چسپ😁😁😁 افرادی که وقتی پوششت یه کم فرق کرد با چشمشون دنبالت میکنن اینها هم بصری هستن جزئیات یک مکان معمولا یادشون میمونه و افراد سمعی هم شمرده شمرده همه چیز رو با جزئیاتش تعریف میکنن البته ۶دم ها همه اینها رو دارن ها اما مثل سکو یک دو سه داره که یکیش معمولا بر سایر میچربه

معمولا افراد لمسی که مشخصه به آدم میچسبه مثل چسپ😁😁😁 افرادی که وقتی پوششت یه کم فرق کرد با چشمشون ...

ببخشید من خیلی سوال کردم،لمسی نیست اصلا،حرف هم نمیزنه 

منو هم نگاه نمیکنه مثلا لباس جدید بپوشم متوجه نمیشه مگه اینکه تغییر دیگه خیلی خیلی خیلی شدید  و زیاد باشه تا بفهمه

اما حافظش بیست آدرس و مکان یابی و حافظه و به یادآوردن و اینجور چیزاش حرف نداره،کلا در رابطه با من ضعیفه

حمایتگری چی ؟ داره؟ یعنی به نیازهات توجه میکنه ؟

یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

من راستش از اول بیشتر از همه درخواست محبت و علاقه و ابراز عشق و علاقه داشتم که بهش نرسیدم،

اما خورد و خوراک هرچیز خواستم گرفته نه نگفته تا جایی که پول داشته باشه برامون خرج میکنه نه نمیگه

یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ من راستش از اول بیشتر از همه درخواست محبت و علاقه و ابراز عشق و علا ...

حمایتگری همین دیگه عزیزم کلا آقایون بیشتر زبون باز نیستن و علاقشون رو با تامین نیازهای همسر برطرف میکنن اگه هر دو همسر همدیگرو دوست دارن ولی از زندگی لذت نمیبرن دچار یه جور روزمرگی شدن که میتونی برای تییر و تحول تو زندگیت یه کارهایی بکنی مثلا تو اینترنت سیرچ کن که چطوری زندگیمون رو از روزمرگی ها نجات بدیم  و اینکه هیجوقت طلب مهر و عشق از همسرت نداشته باش آقایون شکارچی هستن و زن زرنگ سیاست زنونه داره 

اینجا

کلا همسرداری و آشنایی با تفاوتهای زن و مرد رو میطلبه که زن ها با نیارهای مردها و نحوه ابراز علاقه اونها آشنا بشن و مردها هم با نیاز زن ها 

اگه همسرت اهل حرف زدن هست میتونی یه روزی تو یه فای خوب به همسرت بگو بیا از نیازهای هم صحبت کنیم هم تو بگو هم من بگم یعنی دو سویه باشه

استارترحتما بروپیش روانشناس من خودمم میرم و راضیم خواستی بگو شماره شو بهت بدم  موضوع رو جدی ...

والا افسرده شدم عزیزم 5 ساله دارم سعی میکنم یا خودمو تغییر بدم تا با شرایط وقف بدم خودمو یا اونو ولی موفق نشدم... میدونی از بس باید بهش بگم تا تن به رابطه بده از همون محدود رابطه ای که در ماه داریم هم لذتی نمیبرم چون همه اش حس میکنم بخاطر من تن داده و هیچوقت ارضا نمیشم