2733
2734
عنوان

احساس میکنم دیگه شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 105 پست

منم دیگه شوهرمو دوسندارم حوصله شو ندارم 

تو خونواده من میاد قیافه میگیره ولی همه جا میخنده 

اوووووف خیلی زیاده ترجیح میدم‌نگم 

طلاقمم نمیده خیلی تلاش کردم اوایل زندگی ولی طلاق نداد الانم که یه بچه دارم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شوهرتو ب وجد بیار براش لباسای خوشگل بپوش تو اتاق خوابتون خوشگل کن خودتو ارایش کن چ میدونم ازاین کارا شامیو بزار ک دوس داره زنگ بزن سره کار وقتی هس ابراز احساسات بکن یا اس بزن کلی میتونی از این کارای خوب بکنی ک اونم یاد بگیره

2728
بعد اینهمه سال یادت افتاده هات میخواستی؟؟؟؟؟ 

نه عزیزم تازه یادم نیفتاده متاسفانه از همون اول فهمیدم ولی چون خانواده سنتی دارم و بخاطر نوع تربیتم روم نمی‌شود به کسی بگم و اگرم میگفتم همه منو به دید بد نگاه میکردن من تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم که سرد بودن مرد دلیلی محکمی برای جدایی نیست.. 

2740

مردا همشون ریپ.میزنن یکی از اونور بوم افتاده یکی از اینور زندگیا خسته کننده شده 

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
بیشتر خانمها تو رابطه ارضا نمیشن

چون این رابطه یک مهارت هست نه کار و این مهارت باید دوسویه باشه که ممکنه کسی مهارت داشته باشه و طرف دیگه نه ولی متاسفانه در فرهنگ ما نمیشه راحت در مورد این مهارتها حرف زد 

خب همینارو بهش بگو..مشاوره قبل ازدواج میگه..هروقت نیازشد بشینید هردو روی کاغذ خواسته ها و نیازهاتونو بنویسید..و بعد برگه هارو بهم بدید..زندگی رفرش میشه

وقتی شوهرت نمیدونه چی میخوای..علم غیب نداره که..

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.

احتمالا همسرتون یه فرد درون گراست و شما برون گرا ولی به نظرم با نظرات غیر کارشناسی کاری نکن برو پیش یک مشاور و مشکلت رو حل کن و اینکه سن شما هم عامل مهمی در این ماجراست معمولا خانم ها در سن شما به عشق و روابط گرمی خیلی نیاز دارن چون اوج تمایلات معمولا در همین سن هاست که الان شما دارید

خب شوهرتو ب وجد بیار براش لباسای خوشگل بپوش تو اتاق خوابتون خوشگل کن خودتو ارایش کن چ میدونم ازاین ک ...

من خیلی احساساتی و رومانتیک هستم بخدا تو خونه اونقد به خودم می رسم که یبار جاریم سر زده اومد خونه فکر کرد میخوام برم مهمونی جایی... هیچی براش کم نذاشتم و نمیذارم بارها بهش گفتم دوست دارم بهم ابراز علاقه کنی ولی فقط بهم میخنده و بنظرش مسخره میاد من یه دختر شاد و شیطون بودم که کل دانشکده رو بهم می‌ریخت ولی حالا تبدیل شدم به یه موجود پر از حسرت

2706