2733
2734

سلام دوستان امیدوارم خوب باشین

واقعا بعضی حرفا هستن که توی دعوا و یا حتی توی شوخی هامون ممکنه اثر خیلی بدی روی همسرمون بزاره من تا جایی که میتونم حتی توی دعوا آدم با ادب و منطقی هستم اما شوهرم وقت دعوا تبدیل به بددهن ترین و بی ادب ترین و بی شخصیت ترین آدم میشه در حالیکه توی مواقع عادی خیلی آدم خوبیه. خیلی دلم گرفته پشیمونم که باردارم.همیشه از خوبی های شوهرم میگفتم ولی بنظرم نباید خوشیامو نشون دیگران میدادم.چندوقته همیشه با شوهرم دعوا داریم و وقت دعوا حرفایی بهم زده که تا حالا چندبار گفتم از یه حرفت خیلی بدم میاد امیدوارم دیگه تکرار نکنی میگه باشه 

ولی بازم همونارو میگه

من قبلا از نامزدم جدا شدم توی عقد و بعد یک سال باشوهرم ازدواج کردم و توی ۳یا ۴دعوای اخیرمون بهم میگه تو اگه زن خوبی بودی مهدی ولت نمیکرد.همه اینارو گذاشتم گوشه دلم بازم بخشیدمش

ولی دیشب جلو خانوادش داد میزد سرم و یهو بهم گفت بیوه ی مهدی

نمیدونم هدفش چی بود ازین حرف ولی اون موقع قشنگ صدای شکستن دلمو شنیدم.

هرکاری میکنم خودم قانع کنم دوسش داشته باشم دوباره ولی نمیتونم

خانوادم اون سر دنیان مامانم صبح بهم زنگ زد نتونستم جواب بدم چون حتما گریه میکردم و ناراحت میشد صدای گریه م میشنید چون فکر میکنه خوشحال دارم زندگی میکنم.

بنظر شما درست ترین راه پیش پای من الان چیه؟

با این وضعیت بارداریم و دلسردی من و رفتارای شوهرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

(با جازه استارتر) خانوما یه گروه پرجمعیت واسه خنده تو همین نی نی سایت ساختیم اگه خواستید عضو بشید بیاید تو تاپیک اخرم همچی درباره گروه رو نوشتم

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2728
2738
ولی بازم همونارو میگه من قبلا از نامزدم جدا شدم توی عقد و بعد یک سال باشوهرم ازدواج کردم و توی ۳ ...

وقتی اومد منت کشی کنه فقط بهش بگو کیف کردم ،همه به چشم بی غیرت نگات میکنن،دیگه عمرا زبونشو وا کنه 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

عزیزم حرفش بد بود.نمیفهمم درواقع بااین کارش به خودش داره تیکه میندازه!شما بارداری سعی کن اروم باشی و نذاری تو دلت غم بیاد.یه کم گریه کن سبک شی.قران بخون.بعد باهمسرت حتما برین مشاوره.باید بتونه حرف بزنه بدون دعوا.نباید باشما بد رفتار کنه.باید بتونین بدون دعوا مسائلو حل کنین.

من همین یه دونه ام!
2706