2737
2734
عنوان

از هفته پیش تا الان۱۷۰۰ کم کردم

231 بازدید | 15 پست

از هفته پیش تا امروز ۱۷۰۰ کم کردم خیلی خوشحالم قبل بارداریم ۵۸ کیلو بودم بعد زایمان شدم ۷۰  تو دوران شیردهی ۶۷ یا ۶۸ بودم  خیلی ناراحت بودم تا اینکه هفته پیش تصمیم گرفتم اضافه وزنمو کم کنم هیچی دیگه مقدار غذامو کم کردمو  روزانه یساعت ورزش میکنم درکل ورزش که میکنم فکر کنم موثر بوده البته کم خوریمم بی تاثیر نبود☺ البته الانم شیر میدم اما دخترم غذا خوب میخوره  و دیگه نمیترسم گشنه بمونه قبل اون میترسیدم گشنه بمونه نمیتونستم رژیم بگیرم حالا به امید اینم دوباره بشم ۵۵ یا ۵۸ 

افرین.بیا تاپیک بامداد خمار با ما رقیب شو

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

وا من۵۵هستم ناراحتم همش میگن لاغر تو میخای بشی من 

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بدنم توپره ۵۵ که میشم بدنم تازه خودشو نشون میده 

اوه قدت چقدره؟

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
چقدر عالی به امید اینکه منم بتونم رژیم رو دوباره شروع کنم

خیلی سخته ولی خب وقتی به روزای قبلم فکر میکنم که میتونسم همه چی بپوشم و الان نمیتونم کلی افسرده میشم   هر سری که یکم وزن کم میکنم خودش برام انگیزه میشه ادامه بدم.

2738

خیلی خوبه افرین ولی من رژیم بگیرم پدرم درمیاد زخم معده دارم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

غذای زیاد رو شیر تا ثیر نداره ...فقط چیزای موقویع که روشیر اثرداره...برنج چ نون و این چیزا تا حدوی تاثیردارن...اگ نگران دخملتی..تا میتونی ماست و شیر گرم بخور😊

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
غذای زیاد رو شیر تا ثیر نداره ...فقط چیزای موقویع که روشیر اثرداره...برنج چ نون و این چیزا تا حدوی ت ...

شیرو ماست که خیلی میخورم تقریبا روز دوسه وعده میخورم بخاطر استخونام چون شیر میدم یوقت پوکی استخون نگیرم

2706