2733
2739
عنوان

دلم برای شوهرم میسوزه😓

388 بازدید | 8 پست

سلام شوهرم کارش سخته همش سرپاست (۱۰الی ۱۲ ساعت) واسه همین ارتروز زانو داره خودشم ۳۵ سالشه

دکترم رفته هعی قرص و پماد امپول ک هیچی دکترش گفته خوب نشدی بیا پی ار پی زانو کسی تجربه ای داشته تو این زمینه؟

دیشبم کمرش گرفته بود اصن نمیتونست صاف راه بره دلم کباب شد براش دکتر رفته بود ی قرص و امپول داده بود گفته بود ممکنه دیسکت بزنه😢 برای زانو درد و کمر درد چی مصرف میکنین ک تقویت شین؟ 

از چی پرهیز کنه اگ اطلاعاتی دارین از خودتون یا اطرافیان بگین ممنون میشم🙂

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نڟرم همسرتون کمبود ویتامین داره ویا زیاد به بدن خودش فشارمیاره منظورم رعایت نمیکنه وگرنه سنی ندار ...

اره درسته ولی خب کلسیم و ویتامین د۳ مصرف میکنه بازم هیچی کارشم سخته 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
از پله و ایستادن مداوم ☹️خدا شفا بده انشالله 

اهوم😢مرسی عزیز

شغلشون چیه

تو  کارخونه‌ لبنیات کار میکنه

ببین تعداد زیادی پای مرغ بگیر و تمیز پاک کن و تو زودپز بریز با هویج و کرفس و پاز داغ اینا بزار خیلی خوب له بشه اون عصاره برای درمان ارتزور و استخون درد بی نهایت عالیه.لعابش خیلی مفیده.حتی از کله پاچه بهتره چون کله پاچه کلسترول داره ولی پای مرغ اصلا نداره.

بعدم پودر سنجد رو توی ماست یا شیر بریز روزانه یه کاسه بهش بده بخوره.کمربند طبی و کش طبی برای زانو بزنه

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
2738
ببین تعداد زیادی پای مرغ بگیر و تمیز پاک کن و تو زودپز بریز با هویج و کرفس و پاز داغ اینا بزار خیلی ...

چشم حتما مرسی از اطلاعاتت🙂💚