2733
2739

امکان داره این پالتو چرمش پوست پوست بشه ؟ مامانم ی پالتو جرم گرعت کاملا پوست پوست شد حالا نمیدونم چرم اصلی ام نبود مثل قوم نمیدونم دقیقا

به نظر میاد که پوست پوست میشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پالتوی چرم از برند دیور خریدم ۷ سال پیش ۱۸۰ هزار تومن....اندازه یه تومنه الانه...اما سر دوسال پوست پوست شد و ترک خورد و وقتی هم ک یکم ترک بخوره دیگه زشته بپوشیش مل کهنه نشون میده...با اینوجود ک همش مگه چقدر زمستون داریم ک پوشیدمش...خیلی کم....بنظر من چرم نخر...اصلشم ک باشه پوسته میشه و میکنه

2740

من حدود 5 سال هست یه پالتوی چرم دارم مشکلی براش پیش نیامده. شاید در محیط مناسبی نگهداری نکردند.  بخصوص وقتی در معرض گرد و خاک و آفتاب باشه زود آسیب می بینه. من هر چند وقت یکبار شبها واکس می زنم و حتما باید در کمد دربسته دور از آفتاب نگهداری کنند. عطر و اسپری هم وقتی زیاد روی لباس چرم بخوره باعث آسیب میشه. دیگه کار خاصی نمی کنم. از پالتوم هم راضی هستم

من پالتوی چرم از برند دیور خریدم ۷ سال پیش ۱۸۰ هزار تومن....اندازه یه تومنه الانه...اما سر دوسال پوس ...

فیک با چرم نامرغوب بوده. عمر دوسال براش طبیعیه. 7 سال پیش با 180 تومن روسری دیور هم نمی شد خرید چه برسه به پالتو

فیک با چرم نامرغوب بوده. عمر دوسال براش طبیعیه. 7 سال پیش با 180 تومن روسری دیور هم نمی شد خرید چه ب ...

دوست عزیز شما انگار تو زمان حال زندگی نمیکنی...میگم ۷ ساله پیش...میدونی یعنی چی؟یعنی یه گوشی لمسی عالی درحد ۴۰۰ ۵۰۰ تومن بود الان ۷ تومن پیاده ای...تو زمان خودش خیلی بود...درضمن از نمایندگی خریدم

عزیزم این پالتو که گذاشتی اصلا خزه ! چرم نیست که 

شاید اگ جنسش خوب نباشه موهاش بریزه !!!

خیلیییی اتفاق روی مخی هست 😑😑 من یه لباس خز داشتم یکی به خونه موهاش بود فقط 😑😑😢😢

هرکی می اومد خونمون میگفت گربه دارید ؟😂😂

💛 !
دوست عزیز شما انگار تو زمان حال زندگی نمیکنی...میگم ۷ ساله پیش...میدونی یعنی چی؟یعنی یه گوشی لمسی عا ...

چرا عزیزم من هم با قیمت 7 سال پیش گفتم. 7 سال پیش روسری دیور با دلار 2900 در off 50 درصد حداقل 500 هزار تومن بود. و کاپشن چرم کوتاه حدود 5 میلیون یا شاید هم بیشتر. دیور همیشه جزو برندهای لوکس جهانی بوده تا الان که واقعا قیمت محصولاتش سرسام آوره. به همین دلیل در انواع کیفیت ها محصولاتش به صورت فیک ارائه می شه و طرفدار داره. ضمن اینکه اگر سایت دیور رو چک کنی در ایران نمایندگی رسمی نداره. اگر واقعا محصولی رو به این نام بهتون فروختند شکایت کنید. میشه بگی نمایندگی که می گی کجا بود؟ 

2706