2733
2734

توروخدا کسی چیزی میدونه بگه توبارداری زم بیمارستان دولتی سزارین نمیکنه و خصوصی هم موقعیتشو ندارم اصلا ۳۶هفته و ۳روزم چیکارکنم برن تابتونم طبیعی زایمان کنم خواهش میکنم چیزی میدونید بگید

اگر واقعا زگیل باشه یا حتی تبخال تناسلی باید سزارین بشی

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه زگیل داشته باشی بیمارستان دولتی هم سزارینت میکنه فقط الان برو پیش یکی از دکترای بیمارستان تا معا ...

واقعا سزارین میکنن مراقب بهداشتم گفته ۳۸هفته بیا نامه بدم بری بیمارستان ولی میترسم تا اونموقع زایمان کنم 

2731
واقعا سزارین میکنن مراقب بهداشتم گفته ۳۸هفته بیا نامه بدم بری بیمارستان ولی میترسم تا اونموقع زایمان ...

اره عزیزم سزارین میکنن فقط همین فردا برو پیش یکی از دکترای بیمارستان وقتی ببینه زگیل داره بهت نامه میده این چند هفته آخرم تحت نظر خودش باش

زگیلت از چه نوعیه؟ اگه ازیناس که منتقل میشه حتما باید سزا بشی دکتر نامه میده دولتی هم سزا میکنن چون ...

نوعشو نمیدونم اولش یدونه بود الان شدیدا زیاد شده ولی دکترم نامه نداد گف نامه بدم قبول نمیکنن بهونه آورد 

2738
اره عزیزم سزارین میکنن فقط همین فردا برو پیش یکی از دکترای بیمارستان وقتی ببینه زگیل داره بهت نامه م ...

خیلی ممنونم گلم واقعا کار بزرگی درحقم کردی برای سلامتیت دعا میکنم ممنونم 

نوعشو نمیدونم اولش یدونه بود الان شدیدا زیاد شده ولی دکترم نامه نداد گف نامه بدم قبول نمیکنن بهونه آ ...

دکترتو عوض کن زگیل برای بچه بشدت خطرناکه 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره زگیله هم متخصص زنان هم دکتر پوست تایید کردن ولی میگن دولتی سزارین نمیکنه 

با دکترت صحبت کن و بگو نمیتونم هزینه بیمارستان خصوصی پرداخت کنم. بعد عزیرم درباره بیمه هم حتما بپرس که تایید میشه؟ 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
دکترتو عوض کن زگیل برای بچه بشدت خطرناکه 

رفتم بهداشت گفتم اونام گفتن ۳۸ هفته بیا نامه بدیم برو بیمارستان اونا بهت میگن طبیعی کنی یا سزارین ولی میترسم تا اونموقع زایمان کنم چون خیلی دلپیچه دارم و زیر دلم درد میکنه و واژنم نیرمیکشه 

رفتم بهداشت گفتم اونام گفتن ۳۸ هفته بیا نامه بدیم برو بیمارستان اونا بهت میگن طبیعی کنی یا سزارین ول ...

بهداشت رو بیخیال برو بیمارستان یا مطب نامه بده همون روز سزارین بشی

2706