2737
2739
عنوان

سر بورس داداشم و شوهرم بحثشون شد

545 بازدید | 25 پست

ما پولمونو به پیشنهاد داداشم گذاشتیم تو بورس 

الان که منفی شده و افتاده به ضرر شوهرم گفت بگو داداشت بفروشه ولی داداشم میگه عجله نکنید و ضرر میکنین بذارین تا عید بمونه و بلند مدت سود میکنین 

ولی شوهرم امروز بهش پیام داد که بفروش و همه بده نخواستیم بابا 

داداشم ناراحت شد و گفت باشه درمیارن دیگه واستون کار نمیکنم 

حالا شوهرم ناراحت شده که منت گذاشته داداشت و دیگه کاریش ندارم و قرار بود من برم شهر خودمون به داداشم سر بزنم حالا میگه بلیط رو کنسل میکنم و نمی‌خواد بری و کلا لج کرده 

منم به داداشم گفتم که شوهرم ناراحت شده اونم پیام داده از شوهرم عذرخواهی کرده ولی بازم شوهرم کوتاه نمیاد و کلا بهره و غر غر می‌کنه و میخواد بره بلیط رو کنسل کنه

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃

شوهرت مقصره 

خانم کاربلد هستم♡مدرسِ زبان انگلیسی ♡با پنج سال سابقه ی تدریسِ کلاس های حضوری و آنلاین ،برای تمامی سنین و تمامی سطح ها.                                                                            برگزار کننده ی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت،با پیگیری و پشتیبانی ،تضمینی💯 (طبق برنامه)،جلسه ی اول رایگان  ✅                                     کلاس های حضوری (فقط تهران) ، آنلاین (سراسر کشور)           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کلا هیچوقت همسرت و شریک نکن با خانوادت تو امور اقتصادی 

الانم اعصابش خورده بهش حق بده 

بگو حیفه پولمون با ضرر بفروشیم وقتی صبر کنی درست میشه ا

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

بزار هرکار میخواد کنه .اهمیت نده عزیزم چون اینجوری حق با جانب تر میشه.بزار یه مدت دیگه باهاش صحبت کن و بگو داداشم تقصیری نداره و نمیخواست بیشتر از این ضرر کنیم 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

عزیزم بورس همینه نمیشه که همیشه سود بده فکر و مغز و صبر میخواد یه روز میره بالا تمام ضررهاتو جبران میکنه یه روز میاد پایین و... 

بیچاره برادرت فک کنم پشیمون شه واسه شما کاری کنه 

2706