2733
2739

رفته بودیم کلاس خصوصی ریاضی اون موقع پونزده سالمون بود ی پسر خوشتیپم کنکور داشت اومده بود ی جلسه تو کلاس ما ی رفتارای خز و چندشی داشتیم جلوش که نگو حالا انگار کی بود طرف 🥴🥴

يه بار با دوست پسرم رفتم بيرون ٣تا از دوستاش هم تو ماشين بودن ميخواستن برن خونه ببينن اينا پياده شدن ...

خدا از هفت جهت لهت کنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سحرحذف شدابرواومد

برا من ک ا ند وم اومد😐اخه لهنتیا اونم تبلیغ میکنید

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
چیکار کردی مگه 😁😁

امار رفیقم رو از یکی گرفته بود بعدشم سپرده بود ب من نگه !!!!!! 

منم ریدم بهش :/ گف دیگه تموم😑

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)

یکی بلاک کرده باشه از اینستا عکس پروفش هس یا نه میره؟

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
منم واسه یه نفر استوری تو واتساپ میذاشتم که فقط اون میدید اما پشیمون نیستم اون زمان چون دلم میخواست ...

حتی به غلط😂😂😂

۵ دقیقه بعد از تولدتان، اسم، ملیت و دین شما را تعیین می کنند؛ و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی می کنید که خودتان انتخاب نکرده اید!!
2738
2706