2737
2739
وای وای اره 😂😂😂😂😂 ماهم دم در وامیستادیم پسرای ژیگول میومدن با موتور تک چرخ میزدن ماهم نیشمون تا ...

واییی اره چقد خز بودیم تازه آستینا رو میدادیم بالا ادای لات رو در میاوردیم ینی ما گنگمون خیلی بالاس😂😂😂😂🤦‍♀️

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟🌹🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم واسه یه نفر استوری تو واتساپ میذاشتم که فقط اون میدید اما پشیمون نیستم اون زمان چون دلم میخواست ...

من همیشه این کارو‌میکنم سوهرم همش غصه میخوره فک میکنه همه میبینن نمیدونه فقط خودش میبینه😂😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

تو یه عروسی شام قرمه سبزی بود با دختر داییم جوگیر شدیم خودمونو باهاش خفه کردیم انقد خوردیم.بعد اونایی که اطرافمون بودن میخندیدن😐😐😐😐😐😬😬😬😬😬حالا من کلا تو روز یه وعده میخورم از بس کم غذام ولی اون شب نمیدونم چیشد.....خیلی رو اعصابمه😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
2740

تو مراسم تدفین یه بنده خدایی منو دختر عموم از خنده روده بر شدیم از خنده داشتم خفه میشدم همه هم برگشته بودن چپ چپ نگامون میکردن ماهم قشششش کرده بودیم از خنده اونم سر هیچی😑واقعا درک نمیکنم چرا میخندیدیم 

۱۵سالم بود دبیرستان دخترونه و پسرونه دیوار به دیوار

خداخدا میکردیم با۲تا ازدوستام زنگ ورزش بشه توپ فوتبالو ازقصد پرت میکردیم تو مدرسه اونا تا بریم بیاریمش 😐😐😐😐

کلک 😂😂

حقشه😑

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️