2737
2734

به خاطر کار دیشبش 

(ارایشگره منم دارم دوره ارایشگری میبینم. باید کوتاهی مردونه هم بلد باشم و بهم یاد نمیده هیچ جوره دیشبم قرار بود ماهای عمو و بابا و اینامو کوتاه کنه منم با ذوق رفتم فیلم بگیرم یاد بگیرم دعوام کرد 😕)

حالا تو تاپیکای قبلیم هست کاملش

بعد انقدر ناراحت شدم بغض کرده بودم فقط

بعدم شب تو اتاق راهش ندادم گفتم عصبانیم ازت نمیخوام پیشم باشی

صبح خواست بره گفت هنوز قهری گفتم اره و خوابیدم باز

خیلی غصه خوردم اخه چی ازش کم میشه به منم یاد بده 😥

دلم میخواد حالشو بگیرم نمیدونم چطوری

حسودی میکنه تو هم بخوای پیشرفت کنی و چیزی بلد باشی

غیر این دلیل دیگه ای نمیبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از تو یوتیوب و اپارات فیلم ببین خودتم ک دوره میری زود یادمیگیری

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
من تا اونجایی که دور و برم دیدم , مردها اکثرا دوست دارن توی اطلاعات از زنها سرتر باشند یعنی اگرم چیز ...

مساله شوهرت اصلا کوتاهی مو نیست. بعدا میبینی توی زمینه های دیگه هم اینطوره. بهتره کلا اگر هرچیزی رو خواستی یاد بگیری از هرکسی جز شوهرت کمک بگیری چون مطمئن باش مدل اخلاقشه و تو حرص خواهی خورد. شوهر منم تقریبا اینجوریه ولی شدتش کمتره یعنی انقدر خودشو تابلو نمیکنه ولی این اخلاق رو زیر زیرکی داره

به شوهرت بگو : این که دوست نداری چیزی را که یاد گرفتی آموزش بدی یک دلیل بیشتر نداره .

نگو دلیلش چیه 

بگو : انتظار نداشتم اینجوری باشی .یاد برخی آدمها می افتم ...

بذار خیلی پیگیر بشه تا دلیلش را  بهش بگی  :و بعد از پیگیری هاش بهش بگو حسادت! 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺