2737
2739
عنوان

اتفاقایی که تو اکثر مسافرتا میوفته

250 بازدید | 21 پست

مثلا یکی تو همه جاده‌ها هست هر ثانیه بپرسه کی می‌رسیم کی می‌رسیم کی میرسیم

شمام بگید🤦🏻‍♀️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

من همیشه میگم الان کجاییم؟میگن فلان جا میگم خب چقد مونده برسیم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه میگم الان کجاییم؟میگن فلان جا میگم خب چقد مونده برسیم 

واااای منم

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
2731

یه نفر هس هعی کوفتمون میکنه میگه مطمئنی شیرارو بستی؟ چیزی به برق نبود؟ 

یکی هم هس کلا فقط میخواد مخالف جمع باشه

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738

کف ماشین آشغال نریزید

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
یه نفر هس هعی کوفتمون میکنه میگه مطمئنی شیرارو بستی؟ چیزی به برق نبود؟  یکی هم هس کلا فقط میخو ...

اینو خیلی خوب اومدی مامان و خاله من واقعاااا اونا باید مخالفت کنن اعصابم خورده😐😑

منم حوصلم از راه طولانی سر میره بابام میگه تیر برقارو بشمار حوصلت سر نمیره زودی تموم میشه

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
چ بابایی😍

اخه همش میگم بابا خسته شدم بزنین کنار من برمیگردم ارزش نداره این همه راهو بریم انقد نق نق میکنم طفلک با سرعت میره تا هرچی زود تر برسیم

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
2706