2737
2734

من اولین چیزی که یادمه پیش دبستانی بودم بعد چندماه کلاس مارو موکت کردن صبح نشسته بودم توی کلاس معلممون خانم بابکی از در وارد شد کفششو جورابشو دراورد یکی از پاهاش شش تا انگشت داشت از کنار انگشت کوچیک پاش یکی دیگه درومده بود تا دو روز تب و لرز داشتم از ترس😑😑😑

یه بارم کلاس سوم بودم نشسته بودم تو دستشویی زنگ تفریح و ورزش اول راهنماییا بود توپ والیبال چنان خورد به در دستشویی که باز شد منم لوله آبی به دست اونا کلی ازم خندیدن و من با گریه راهی خونه شدم 😐😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس اول ابتدایی بودم برای ثبت نام رفتم مدرسه از روی نرده سر خوردم با دوتا زانو اومدم زمین زانوهام پر خون شد 😐😂😂😂😂😂

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2728

😂😂😂😂😂😂😂بمیرم برات

من نمی‌دونم دقیقا کدوم خاطره اولین خاطره بچگیمه

اما فکر کنم همون باشه ک هنوز پیش دبستانی هم نرفته بود ک از روی دیوارساحلی۴_۵متری افتادم 

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
مدرسه مبارکککککک🤣🤣🤣

چه خاطره ای شد اول مدرسه😂😂😂😂😂

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738
😂😂😂😂😂😂😂بمیرم برات من نمی‌دونم دقیقا کدوم خاطره اولین خاطره بچگیمه اما فکر کنم همون باشه ک ه ...

خدااااااا نکنه منم کلاس اول بودم اومدم توی محوطه جلو دوستای داداشم کلاس بذارم با دوچرخه انقدر تند پا زدم تایر جلویی چرخم از جا کنده شد و من با صورت خوردم زمین تا یکماه مسخرم میکردن😂😂😂😂

من یادمه تا سوم ابتدایی شیشه پستونک داشتم    

منم کلاس اول راهنمایی الکی به مامانم گفتم برای درس علوم باید شیشه شیربخرم برام خرید شبا یواشکی شیر میکردم توی لیوان میبردم اتاقم میرختم داخلش میرفتم زیر پتو میخوردم😂😂😂

والا من از بچگی خاطرات بدشو یادمه😐

مثلا از بالای ماشین با دوستام سرسره بازی میکردیم بعد نمیدونم منو هل دادن یا چی شد با کله از بالای ماشین پرت شدم و پیشونیم پر خون شد و رفتم بخیه زدن هنوزم جاش هست

یه بارم از عروسی خالم اومده بودیم فرداش من رفتم با دوستم بازی کردم خسته بودم اومدم خونه مامانم خواب بود رفتم تو اتاق رو زمین خوابم برده بود و رخت خواب ها ریخته بودن روم خلاصه تا شب خواب بودم مامان بابام فکر کردن من گم شدم به پلیس و.... خبر دادن همه میگفتن دختربچه گم شده بعد مامانم اومده خونه اتفاقی دیده که من زیر رخت خواب ها خوابیدم😂😂😂

حالا جالبش اینجاست یکی میگفته منو تو بازار دیده😂

خدااااااا نکنه منم کلاس اول بودم اومدم توی محوطه جلو دوستای داداشم کلاس بذارم با دوچرخه انقدر تند پا ...

😂😂😂😂

ایییییی ، من تا حدود ۷_۸سالگی خیلی فرز بودم توی خانه بازی و لی لی

کلاس سوم بودم داشتم خانه بازی میکردم یاد اونموقع افتادم سرعتمو زیاد کردم پام لیز خورد با صورت خوردم زمین ، دماغ کوچولوم پهن شد تو صورت نازنینم😢😢😢 حالا غوز داره و سرما بهش میخوره اذیت میشم😐😂😂

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706