2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای منکه یک ماه ونیم گذشت رفتم آزمایش گفت 100 درصد بارداری تازه داشتم دکتره رودعوا میکردم میگفتم مطمنی آخه اینقدر بی بی زدم منفی بوده با مثبت شدن باورم نمیشد به اگر برگردم عقب هیچچچچ وقت بی بی نمیزنم الکی پولمو ریختم تو جوب 😀😐

2731

بله عزیزم من البته ۲ماه بعد از اخرین پریودم بی بیچک مثبت شد حتی ازمایشم همه چیم اوکی شد مثبت بود و قلبشم تو۶هفته شنبدم ولی گفت جفتش ضعیف هست بخاطر دکتر‌خنگم از دست دادم

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  
برای منکه یک ماه ونیم گذشت رفتم آزمایش گفت 100 درصد بارداری تازه داشتم دکتره رودعوا میکردم میگفتم مط ...

من ۲۵ روز بعد تاخیرم آزمایشمم منفی شد

الان یک هفته از ازمایشمم گذشته بازم پری نشدم

جوشانده هم خوردم نشدم

2738
برای منکه یک ماه ونیم گذشت رفتم آزمایش گفت 100 درصد بارداری تازه داشتم دکتره رودعوا میکردم میگفتم مط ...

ببخشید این تاپیکو خوندم میگم شما قبل یک وماه نیم یعنی جواب ازمایشتون هم منفی میشد؟

من خودم شاهد بودم پانزدهم.بیستم.و بیست و هشتم هم آز و هم بی بی منفی ولی علایم حاملگی بود.سیو پنجم مث ...

توروخدا ؟؟؟من امروز ۲۲روز تاخیردارم ازمایشم منفی شد ولی علائم بارداری دارم تاحالا تاخیرنداشتم این همه دکتر دوتاامپول نوشت واسه بازشدن پریود میگم یعنی میشه منم باردارباشم دیرنشون بده؟

تورو خدا جواب بدین ینی بعد یک ماهو نیم بعد رابطتتون پریود نشدید؟؟ 

چون من بعد یک ماهو و بیست روز تست دادم منفی بود دوبارم پریود شدم حالا نمیدونم این پریودی بوده یا خونریزی بارداری

چون انقد نی نی سایت گفتن با وجود بارداری پریود بودن