2733
2739
عنوان

نازایی

131 بازدید | 12 پست

بچه ها بهترین متخصص نازایی کیه من ذخیرم خیلی کمه ترو خدا یکیو معرفی کنین دکتر یزد کریم زاده خیلی امیدی بهم نداد هرجا باشه فقط بگین 

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 
یزدی؟؟؟ 

آره عزیزم

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم منم یزدم یکی از اقواممون اردکان هستن جدیدا میگن ی دکتر اومده که هرکی نازا هست میره پیشش من ...

سلام همه تقریبا میگن دکترای یزد خوبه اما شما یزدیا نمیرید

2740
عزیزم منم یزدم یکی از اقواممون اردکان هستن جدیدا میگن ی دکتر اومده که هرکی نازا هست میره پیشش من ...

ممنونم عزیز دلم لطف میکنی اگه برام بگیری 

سلام همه تقریبا میگن دکترای یزد خوبه اما شما یزدیا نمیرید

عزیزم من مسافرم اومدم دکتر ولی متاسفانه تقریبا نامیدم کرده دکتر کریم زاده 

من یزد کسی رو نمیشناسم 

ولی یه دکتر خوب برای نازایی تو تهران هست

حالا اگه نمیتونی بیای تهران که بری پیشش اول ازش مشاوره آنلاین بگیر بعد حضوری بیا پیشش
لینک سایتشو میذارم بیرو ببین به نظرم خیلی دکتر متبحری میاد 

کلی مریض داشته که تونستن باردار بشن

http://www.dr-atarshakeri.ir/

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید