2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابام گرفته فقط تب داره و بی اشتهاست خونواده همسرمم گرفتن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738

وای من اصلا بیرون نرفتم همکار شوهرم حالش بده شوهرمم دوروز بود بدن درد وسرفه داشت منم از دیشب تاحالا بدن درد سردرد انگار یه چیز سنگین رو سینه ام سرفه هم خیلی کم نمیدونم کروناست یانه 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
بابام گرفته فقط تب داره و بی اشتهاست خونواده همسرمم گرفتن

مثلا من از چند نفر شنیدم میگن مگه چیه کرونا بابا ما گرفتیم مثل سرماخوردگیه اصنم مهم نیست براشون بعضی ها هم میگن بابا سع ماه آزگار مرگو دیدم تا خوب شدیم 

گمون خفیف و صعیف دارع که برا بعضیا انقد راحته

مثلا من از چند نفر شنیدم میگن مگه چیه کرونا بابا ما گرفتیم مثل سرماخوردگیه اصنم مهم نیست براشون بعضی ...

بی علامت خفیف متوسط شدید داره اونا که می رن ای سیو اکثرا می میرن وگرنه تو بیمارستانی که بابام بود همه خوب شدن رفتن خونه 

2706