2733
2739
عنوان

حالم بدههه😕

85 بازدید | 9 پست

من حساسم بنطرتون یا نه.هر وقت زنگ میرنم شوهرم جواب تلفن شو یه جوری بلییی میگه انگار من غریبم.حالا اگه همکارای خانونش زنگ بزنن در مورد کار جانم رو یه جوری میگه انکار داریوش میگه جانم .مطمنم جیزیم هم بگم بدتر میکنه همش خودخوری میکنم 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نباید برای کارای مردا خودمونو افسرده کنیم باید زد به بیخیالی الان من ته ته بیخیالی شدم دیگه چون هیچ جوره نمیشه قانعشون کرد وقتی هم حرف حق میزنی میگن برامن درس فلسفه ومنطق نگو پس باید بزنی به کانال بیخیالی وفقطو فقط خودت براخودت مهم باشی چون اصلا ارزش ندارن که خودتوبخاطررفتاراوکاراشون ناراحت کنی چون میگذرد غمی نیست ایشالا حال دلت خوب شه گلم

نباید برای کارای مردا خودمونو افسرده کنیم باید زد به بیخیالی الان من ته ته بیخیالی شدم دیگه چون هیچ ...

خیلی سعی میکنم بیخیال باشم ولی نمیشه کاش بشه اون روز بیاد من کاملاا بیخیال باشم .از دورن داغونم ولی اون هیچوقت نمیفهمه .بگمم شاید بدتر کنه حرصمو دربیاره قیافه میگیده برام چه گیرایی میدی .مرسی دوستم همچنین شما💗

2738
خیلی سعی میکنم بیخیال باشم ولی نمیشه کاش بشه اون روز بیاد من کاملاا بیخیال باشم .از دورن داغونم ولی ...

ببین عزیزم ازخیانت بالاترمگه خط قرمزی هم هست ازکتک زدن بالاترمگه کاربدتری هست توزندگی زناشویی هم خیانت کرده هم کتکم زده جوری که پرده گوشم پاره شد هم اینکه تادیروز که فهمید بچه دارم نمیشه پشیمون نیود همین که فهمید پشیمون شد ازکارش بخشیدمش ولی ازته دلم نه  الانم زدم به بیخیالی  واسم دیگه هیچی مهم نیست میخاد محبت کنه میخاد نکنه من زندگیمومیکنم  ازدیروزتصمیم گرفتم به خودم اهمیت بیشتری بدم  برامم اینامهم نباشه

ببین عزیزم ازخیانت بالاترمگه خط قرمزی هم هست ازکتک زدن بالاترمگه کاربدتری هست توزندگی زناشویی هم خیا ...

درکت میکنم عزیزم اتشالله خدا خودش کمکون کنه اینارم به راه راست هدایت کنه اوتقدری که ما حساسیم این مردا عین خیالشون نیست زنن میفهمنن