2737
2734
عنوان

میشه ۴۰ نفر مهربون بیاد؟

50 بازدید | 6 پست

میشه با قلب پاکتون واسم دعا کنید؟

خیلی شنیدم دعای نی نی سایتی ها زود مستجاب میشه 

میشه واسه منم خیلی دعا کنید؟ 

اول و اخر دعاتون صلوات بفرستید

اگه دعا کریدد لایک کنید یا بگید منم واستون دعا میکنم 

و اگه چله یا نذری واسه حاجت روایی بلدید بگید ممنون میشم

ان شاءالله حاجت روا بشید

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💮

ان شاء الله مشکلتون رفع حاجتتون براورده ❤️💜💙💚🧡

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💮

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

۱۴ هزار صلوات خیلی حاجت میده 

بخون انشاا... حاجتت براورده شه منم برات صلوات فرستادم البته این تعداد صلوات یکم سخته

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۴ هزار صلوات خیلی حاجت میده  بخون انشاا... حاجتت براورده شه منم برات صلوات فرستادم البته این ...

من 114 هزارتا فرستادم پدرم دراومد   نشد 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💮 ان شاء الله مشکلتون رفع حاجتتون براورده ❤️💜💙💚🧡 الله ...

خیلی ممنون ان شاءالله حاجت روا بشی 

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤
من 114 هزارتا فرستادم پدرم دراومد   نشد

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...