2737
2739
بچه هات چندساله ان؟  خونه ات بزرگه یا کوچیک؟

کوچیکن خونه م بزرگه 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال ما برعکسه.بچه ها بزرگ خونه کوچیک😁

خدانگهدار شون باشه ما مستاجر هستیم شما چی

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
2728

اسی خسته نباشی... ولی خونه من تمیز هس... اتفاقا همین دوروز هم خونه رو تمیز کردم همرفتم حموم.. شوهرمم فرستادم حموم بچع ندارم😂😂

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

منم ناهار کباب تابه میخوام بذارم خونم تمیزه فقط دارم خورد خورد کابینتامو تمیز میکنم داخلشو ی اتاق تکونی ریز پاییزه کلا متنفرم از کثیفی بعدشم ناخنامو سوهان بزنمو لاک خوش رنگ😍

2740
 چ با روحیه

فداتشم زن خونه ن باید خودشو خسته کنه ن اینکه شلخته باشه دوتاش ضرر با برنامه ریزی میشه همیشه خونت تمیز باشه 😍واینکه اگه خانوم خونه ب خودش نرسه مثلا ی حتی ی کار ریز برا خودش نکنه کم کم براش عادت میشه و زندگی تکراری میشه پس چ بهتره شده باشه با گل سر یا لاک ....دلمونو شاد کنیم

منم تنگی کانال مادر زادی دارم دیسک کمر م مهره ۸_۹مشکل داره میزنه به پام ولی چه میشه کرد 

میزنه به پا شبها پاهاتون داغ می کنه ؟ اگه آره چکار می کنید خوب می شه اخه واسه ما هم ارثی می گن تنگی کانال داریم تازه کف پامم یکی ش کاملا صافه اون یکی کمتر 

با خدا باش و پادشاهی کن