2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خوبه وبه نظر من حتی روشنتر هم بهتر ازاین خواهد بود

حالا پیرزنی نیست؟🤣 چون قبلش گفتید حاج خانومیه

در کنار عاشقی حالا عبادت میکنم⁦⁦،⁩صبح تا شب ذکر او روی دلم حک میکنم⁦⁦❤️⁩
2731
حالا پیرزنی نیست؟🤣 چون قبلش گفتید حاج خانومیه

رنگش سنگینه آخه خونه هر حاج خانمی میری رنگاش همینطوری قهوه ای در طیفهای مختلف

خونه یه‌خانم جوون باید زیباتر وسرحال تر باشه

ولی باز هم مدلش برای خونه کوچیک بزرگه

خودت بهتر میدونی

2738

من دقیفا این شکلی شدم😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞خوب نیست خیلی قشنگتر هست البته نظر  من

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

بدک نیس

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

حاج خانمی هم نیست خیلی راحت میشه بقیه وسایل خونتو رنگ روشن بگیری که تضاد زیبایی ایجاد میکنه خیلی نازه 😍

در ضمن من هم که از این خوشم اومد ۱۸ سالمه حاج خانمم نیستم 😂

تازه گرافیستم و عاشق رنگ روشن ببین این مبل چی بود ک اینقدر ازش خوشم اومد 😍😍😍

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤

اداریه انگار خیلی خیلی زشته

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
حاج خانمی هم نیست خیلی راحت میشه بقیه وسایل خونتو رنگ روشن بگیری که تضاد زیبایی ایجاد میکنه خیلی ناز ...

منم عاشقشم

در کنار عاشقی حالا عبادت میکنم⁦⁦،⁩صبح تا شب ذکر او روی دلم حک میکنم⁦⁦❤️⁩
2706