2737
2739
عنوان

⛔⛔⛔⛔⛔خبر مهم و فوری ⛔⛔⛔⛔⛔

211 بازدید | 13 پست

⛔خبر فوری و بسیار مهم

هموطنان گرامی :

طبق اطلاعیه بیمارستان الزهرا تهران

قرص استامینوفن جدیدی وارد بازار شده که در زیر آن بصورت ریز نوشته شده

*"دگلوفین* یا *باکلوفن"*

به هیچ وجه .....

به هیچ وجه ......

استفاده نکنید که ظرف *مدت 72 ساعت* صد در صد سبب *مرگ* می شود.

لطفأ اطلاع رسانی کنید

خواهشاً کپی کنید تا همه در جریان باشند.

رفع خطر احتمالی واجب *شرعی و اخلاقی* است.

لطفأ اطلاع رسانی کنید

به نظر میرسد این *قرص ِسمی* توسط *اسراییل* و از طریق عناصر *گروه داعش* توزیع می شود.

,,فقط زود بفرستید, توی هرگروهی که هستید,.

هرکه برات مهمه اینو براش بفرست.

*سرهنگ مصطفی دبیری*

ناجا 09122431960

اینو تو هر گروهی که هستین پخش کنید

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه اراجیفی

این همه تا حالا باکلوفن خوردم چرا نمردم!

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738

میون اینهمه بدبختی همینمون کم بود لطفا ببرینش پر بازدید ها

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
منم باکلوفن میخوردم اما این میگه استامینوفنه رو جلدش باکلوفنم نوشتع

چرت و پرته اینا، باور نکن😁

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
تبریک شما به مرحله بعد راه یافتی عزیزم 😂

😂😂

باکلوفن شل کننده عضلانی ه...

ن تنها همچیز رو باور میکنید بلکه اشاعه هم میدید...

خو اگه انننننقده مرگ آور و خطری بود خود دولت چرا تو اخبار هشدار نداده؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
باکلوفن شل کننده عضلانی ه... ن تنها همچیز رو باور میکنید بلکه اشاعه هم میدید... خو اگه انننننقده م ...

نمیدونم منم دیدیم حالا هرکی میخواد مطمئن بشه به شمارهه زنگ بزنید اینجا اطلاع بدید ممنون