2737
2734
عنوان

خانم هاي حوزوي تشريف بيارين لطفا

160 بازدید | 39 پست

سلام خانما كسي مدرك سطح دو حوزه داره؟ ؟با اين مدرك كجا ها ميشه درس داد يا اصلا ميشع با اين مدرك كار كرد؟5 سال طول ميكشه؟؟ نميشه زودتر تموم كرد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم بگم هوووف حوزه

ببخشید عزیزم مگه حوزه چیکاره که هوووف می‌کنی 

یه رشته تحصیلی و محترم مثل تمام رشته های دیگه

این همه رشته های عجیب غریب  هوووف  نمیگین

بعد برای حوزه که مربوط به دین میشه این همه جبهه میگیرن

2731

برای تدریس میتونید آزمون استخدامی شرکت کنید و در صورت قبولی مشغول بکار بشید یا مجوز دفتر اسناد بگیرید

صد و نود واحده و نمیشه بیشتر از بیست واحد بگیرید در طول ترم.مگر اینکه معدلتون بالا باشه و تا بیست و چهار واحد اجازه دارید 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

کار زیاد براشون هست اتفاقا.عمه پسرم مدیر دبستانه.مثل اینکه حوزه به هر مدرسه یه نیرو داده برای معاون پرورشی و قراره استخدامشون کنه.معلم عربی و دینی و...هم که میتونن بشن.دفاتر اسناد و ازدواج و طلاق اجازه دارن بزنن و...

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
ببخشید عزیزم مگه حوزه چیکاره که هوووف می‌کنی  یه رشته تحصیلی و محترم مثل تمام رشته های دیگه ا ...

اخه بدبختیش اینجاس که اصلا به دینم مربوط نمیشه.بیخیال ای لاو کاربریم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738
عه خيلي خوبه  من خيلي دوست دارم پس پيگيري ميكنم كخ برم شما خودتون خوندين ؟

بله عزیزم من امسال سال پنجم هستم 

و از سال چهارم به عنوان معلم دارم تدریس میکنم 

هرساله آموزش و پرورش از حوزه مدرس میگیره به طور رسمی 

برای تدریس میتونید آزمون استخدامی شرکت کنید و در صورت قبولی مشغول بکار بشید یا مجوز دفتر اسناد بگیری ...

درست مثل دانشگاه هستش پس من كارشناسي دارم ممكن درسي ىو معادل سازي كنم ؟؟

چه خوب چند واحد كلا ثبت نام دوره جديد به چه صورت؟ ؟

عزیزم الان که مهلت ثبت نام تموم شده چون کلاس شروع شدن 

درسا سالی واحدی شدن و در سال حدود چهل و خورده ای باید پاس کنی 

اگه تو حوزه فعال باشی خیلی کمکت می‌کنه برای شغل آینده 

الآنم که کلاس ها آنلاین برگزار میشه

عزیزم الان که مهلت ثبت نام تموم شده چون کلاس شروع شدن  درسا سالی واحدی شدن و در سال حدود چهل و ...

ببخشيد براي كساييكه متاهلن و بچه دارن سخت نيست ؟؟ من متاهلم ميخوام ني ني بيارم كلاسا  رو تو شرايط عادي حتما بايد حضوري رفت ؟؟ 

2706