2733
2734

من بچه هام به زوراورد بود خونه میگف باید بمونی بخاطر بچه ها 

گفنم نمیمونم میخوام برم دیشب اماده شدم برم ۸ شب بود نذاشت کلی حرف زد ک بچه هاب هردومون نیازدارن من دوست نددارم ولی بخاطر بچه هام باتومیمونم 

گفنم فکردی کی هستی هرزه گثیف 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناچارموندم گفنم فردا میرم 

رفت بیرون زنگ زد دیدم صدای دخترمیاد هی میگف بهش بشین توماشین اونم میگف دستم ول کن 

گفتم اشغال چرا ب من زنگ زدی گفت بگم اشعال تویی و من اینودوست دارم عاشقشم منت تورو نمیکشم منت کسی ک دوسش دارم میکشم

2731

کاش اینجور پدران بفهمن بچه‌ها صرفا یه اسمی و فردی به عنوان پدر نمی‌خوان اونا یه بابایی واقعی لازم دارن😑😐

توی تاپیک های جنجالی و مخصوصا عکس منو تگ کنید خانوما🤦🙏🥰۹۹/۹/۹ نمی‌دونم چخبره که اینقدر امضا گذاشتید براش🔫😑..گذشته از اینا حال خوب رو برای تک تک عزیزای دلم و مردم ایران می‌خوام🥰🥰🌻و همین طور عزت نفس و اعتماد به نفس بالا در خانوم ها و آقایون💕💕💕💕💕به امید روزی که حقوق زنان و مردان برابر بشه چه در ایران چه در تمام دنیا💕💕🧡🧡
ناچارموندم گفنم فردا میرم  رفت بیرون زنگ زد دیدم صدای دخترمیاد هی میگف بهش بشین توماشین اونم م ...

چقد حروم زادس

چجوری دلش اومد اینجوری کنه.توزنشی براش زحمت کشی نامرد بی همه چیز😭

2738
یعنی کلا جدا شدی؟

اره اون هرزه ولم نمیکنه هی میادمیگه برکرد فرصت بده عشقم کناربزارم بعد میره بااون نجس کثیف

ناچارموندم گفنم فردا میرم  رفت بیرون زنگ زد دیدم صدای دخترمیاد هی میگف بهش بشین توماشین اونم م ...

سرش ب سنگ میخوره حالا ببین خدا بزنه ب کمر این مدل دخترایه خونه خراب کن 

ای خدا 

خب دیگه جواب تلفن شو نده ک اعصابت بهم میریزه

تو باعث میشی فکر کنم دنیا ارزش زندگی کردن روداره مادرم 😍😍😍
چه جوری طلاق گرفتی رفتی خونش

همه چیزم تواین خونه س 

خبرمرگم‌عده م‌تموم‌نشده اومد دنباال بچه ها من زودی سوار گرد گازش گرفت اورد اینجا چقد دعواکتک کاری گردیم تموم‌تنم کبوده

اون دختر چقدر پست كه اومده وسط زندگي تو 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706