2737
2734

اگه کسی جایی کار کرده که برای ثبت‌نام هزینه نمیگیرن لطفا به منم بگه

دستم خالیه شدید به پول نیاز دارم تایپمم خوبه

I walk through the valley of the shadow of death and I fear no evil couse I'm blind to it all and my mind my gun they comfort me because I know I'll kill my enemies when they come...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لایکم‌کن

تو دیوار همه آگهی هارو دیدم میگن اولش باید هزینه بدید تا شرکت اعتماد کنه بهتون خسته شدم اینقدر گشتم کسی نیست قبلا انجام داده باشه؟

I walk through the valley of the shadow of death and I fear no evil couse I'm blind to it all and my mind my gun they comfort me because I know I'll kill my enemies when they come...

بله عزیزجانم تایپیران سایت عالیه

فقط ۱۲ درصد از هزینه کارتو میبره

باید امتحان وردش قبول بشی 

سوال دیگه ای داشتی بپرس

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من خودم سایت رایا مارکتینگ ثبت نام کردم .پولی نگرفتن .قبلش آموزش میدن .از  نی نی سایت معرفی کرد ...

اینجوری نیستش که مثلل هر کی زودتر تحویل داد به اون پول بدن؟میشه یکم بیشترتوضیح بدی چطور دستمزد و میدن و شرایطش چیه

بله عزیزجانم تایپیران سایت عالیه فقط ۱۲ درصد از هزینه کارتو میبره باید امتحان وردش قبول بشی  ...

هزینه هر برگه تایپ رو خودشون تعیین میکنن؟ میشه پروسه صحیح کار رو توضیح بدی چون من تا به حال انجام ندادم ولی ورد رو بلدم تایپمم خوبه

2738
اینجوری نیستش که مثلل هر کی زودتر تحویل داد به اون پول بدن؟میشه یکم بیشترتوضیح بدی چطور دستمزد و مید ...

ن ی کد خودشون اولای کار بهت میدن  میزنی پذیرش ..وقت میدن . تا همون وقتی ک گذاشتن باید تحویل بدی ...اگه دیر تحویل بدی جریمه میکنن و اگه زود پاداش

برای تازه واردا جریمه نمیکنن وقتی بیشتر میدن تا راه بیفتم .تلفنی هم راهنمایی میکنن .

فقط خدا 
هزینه هر برگه تایپ رو خودشون تعیین میکنن؟ میشه پروسه صحیح کار رو توضیح بدی چون من تا به حال انجام ند ...

آره مثلا میزنه برگه ۱۰۰۰ بعد تو باید پیشنهاد کمتری بدی که کار به تو بده آخه تاپیست زیاد هست که زود کار بگیرن

بعد یه مبلغ مثلا ۲ تومن بیعانه میذاری کار میگیری توی سایت هست معتبره اگه کار بهت ندادن ۲ تومن توی همون حساب خودته

بعد کار که گرفتی ۱۲ درصد پولش کم میشه خود سایت میبره بقیه اش به حسابت میریزه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
آره مثلا میزنه برگه ۱۰۰۰ بعد تو باید پیشنهاد کمتری بدی که کار به تو بده آخه تاپیست زیاد هست که زود ک ...

فقط بار اول ۱۲ درصد و کم میکنن یا همیشه کسر میشه؟

فقط بار اول ۱۲ درصد و کم میکنن یا همیشه کسر میشه؟

هر پروژه ای بگیر کسر میکنه

الان خواهرم یه پروژه گرفته ۵۰ تومن

سایت ۸ تومن خودش میبره