2737
2739
عنوان

چجوری لاغر شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 32 پست
عزیزم برنامه های زیادی هست که بخوای بریزی رو گوشیت  یکیش برنامه گالری شمار زیره  همه مشخ ...

کالری شمار مانکن دارم 3 4 ماای میش دارم اینکارو میکنم از 58,200 رشگسیدم ب 56 

این یمدت تنقلات خوردم خیلی دوباره برگشت فمنم دوباره شدم 58

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
مگه چنده الان صددرصد کلی خرج هله هوله یا لباس میکنی کم کم جمع کن شده دو تومن هزارتومن بخرر پیاده روی ...

الان ارزونش 70 80 تومن 

هله هوله و  ک من نمیخرم خانوادم میخرن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ساعت رقص یا پیاده روی.کالریمم خیلی کم کردم تا 700.ولی یه مدت با وجود مصرف مولتی ویتامین ریزش مو گ ...

منم همینطور بدنم ضعیف شد عادتم ریخت بهم کم خونی کمبود اهن شدید گرفتم موهام اصن نازک و نصف شد الانم دارم قرص زینک هومرمونی ویتامین بی میخورم همشونم اشتها و زیاد میکن و چاق کنندست

2728
منم همینطور بدنم ضعیف شد عادتم ریخت بهم کم خونی کمبود اهن شدید گرفتم موهام اصن نازک و نصف شد الانم د ...

من تو دوران رژیم دکترموون میگفت شب موقع خواب مولتی ویتامین بخوریم تا گشنمون نشه

من تو دوران رژیم دکترموون میگفت شب موقع خواب مولتی ویتامین بخوریم تا گشنمون نشه

باید برم داروخونه بگم قرص مولتی ویتامین بدید؟ 

منم همینطور بدنم ضعیف شد عادتم ریخت بهم کم خونی کمبود اهن شدید گرفتم موهام اصن نازک و نصف شد الانم د ...

به نظر من تو این سن رژیم سخت نگیر مثلا 1300 کالری بخور و ورزش کن.به مروروزن کم کن تا به سلامتیت هم اسیب وارد نشه

کالری شمار مانکن دارم 3 4 ماای میش دارم اینکارو میکنم از 58,200 رشگسیدم ب 56  این یمدت تنقلات ...

پس نعنا فلفلی بخور 

جلوی اشتها رو به شدت میگیره 

اصلا نمتونی هرزه خوری کنی 

من یه آدمی بودم باید هر چند روز یه بار چیپس و پفک و اینجور چیزا میخوردم 

تو خونه هم همیشه کیک و شیرینی و شکلات دارم 

اما از وقتی نعنا میخورم و کالری هامو میزنم تو برنامه 

اول میدیدم خیلی کالری داره و نمیخورم 

بعد کم کم انگار دیگع خودمم نمیخواستم اینارو 

2738
پس نعنا فلفلی بخور  جلوی اشتها رو به شدت میگیره  اصلا نمتونی هرزه خوری کنی  من یه ...

ضرر نداره ؟باید از عطاری بگیرم؟ 

ضرر نداره ؟باید از عطاری بگیرم؟ 

تا جایی که من میدونم نه 

مگه خودتون مریضی زمینه ای داشته باشین که براتون بد باشه 

یه جور نعناست دیگه 

...... فک نکنم عطاری داشته باشه اگه هم داشته باشه به صورت دمنوشه فک کنم شایدم داشته باشه من اطلاعی ندارم 

اما من همیشه از میوه فروشی ها میگیرم هرجا  که سبزی دارن

بعدشم میشورم و با سایه هاش خشک میکنم  

تا جایی که من میدونم نه  مگه خودتون مریضی زمینه ای داشته باشین که براتون بد باشه  یه جور ...

باید ب میوه فروشی بگم نعنا فلفلی بدین؟ 

باید ب میوه فروشی بگم نعنا فلفلی بدین؟ 

اره عزیزم 

اگه هم دور و برتون میوه فروشی آشنا دارین بگین تا مقدار زیاد از میدون بار از همونجا که بقیه میوه ها و سبزی هاشون رو میان براتون بیارن 

چون بسته های سبزی کوچیکه خشک کنی یه ذره میشه 

البته اول یکی دو بسته بگیر بخور 

ببین اگه دوست داشتی و اشتهات رو کم کرد بعد برو زیاد بگیر 

من الان کلی گرفتم و گذاشتم که خشک بشه 

اره عزیزم  اگه هم دور و برتون میوه فروشی آشنا دارین بگین تا مقدار زیاد از میدون بار از همونجا ...

عززیزم ببخشید هی سوال میکنم میگم قیمتش چند؟ مثلا یک بستش؟ 

عززیزم ببخشید هی سوال میکنم میگم قیمتش چند؟ مثلا یک بستش؟ 

سبزی بسته ای شما از میوه فروشی تا حالا نخریدین 

من آخرین بازی که خریدم بسته ای ۸۰۰ بود بگیر بشور خشک کن بری بیرون میبینی 

2706