2733
2739
عنوان

چرا مادرم اینطوری میگه

279 بازدید | 36 پست

میگه یک بچه دیگه بیار،دخترم ۳ سالشه بعد مادرم پیله کرده ک یک بچه دیگه بیار هم دخترت تنها نباشه هم انقدر پیشگیری طولانی بشه بچت نمیشه دوروز دیگه نتونی بچه بیاری شوهرت نمیخادت او همش داره غرغر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ میتونی خرجش رو بدی بیار اگ نه پس بهترین خرج ها رو واسه همون یه دونه دخترت بکنی بهتره تا اینکه دوتا داشته باشی و درحد متوسط بهشون رسیدگی کنی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
توانشو همه چیشو دارم اخه با۲۰ سال سن مادر دوتا بچه بشم؟میخام تازه ک بچم بزرگ شده خوش بگذرونم

بستگی به تصمیم خودت و همسزت داره که بچه دوم میخواین یا نه...وگرنه اطرافیان نظر میدن حالا یا خانوادا شوهر یا خانواده خودمون ولی این مایم که داریم این زندگی اداره میکنیم بس حق انتخاب و تصمیم داریم 

بستگی به تصمیم خودت و همسزت داره که بچه دوم میخواین یا نه...وگرنه اطرافیان نظر میدن حالا یا خانوادا ...

خودمون فعلا نمیخاییم ولی اطرافین خیلی میگن مادر خودم ک خیلی غرغر میکنه .اتفاقا تو چت ک داشتم با خواهرشوهرم حرف میزدم میگفت یکی دیگه بیار گفتم چندسال دیگه ایشالله گفت یک وقت نازانشی😖😖خیلی از حرفش بدم اومد

2706