2733
2739
عنوان

رنگ مو پر کلاغی بیایییین

88 بازدید | 4 پست

خانوما من هر وقت که موهامو رنگ پر کلاغی میزنم بعد چن روز کلا از رو موهام پاک میشه ولی ارایشگرا میگن تا دوسال نمیشه روش رنگ دیگ ای گزاشت چون از روی مو پاک نمیشه تا اون موقع پس چرا برا من اینجوریههههه؟؟؟؟؟؟؟

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
خب جنس موهات اونجوریه موهای منم اصلا نمیگیزه حتا دکلره

اخه بقیه رنگا اینجوری نیستن فقط پرکلاغی

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا همه همینجوریه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2728

فقط رنگ پرکلاغی این خاصئتو داره.

بعدش بخای رنگ بگیره باید یه دور رنگ سه صفر بزنی بعدش رنگ دلخواه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.