2737
2734
عنوان

جای خط عمل سزارینتون مونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 42 پست
بستگی به کار دکترت داره مال من قد یه مو نازک باید دقت کنی تا ببینی بعد هم اون پایین پاییناست  ...

برا من تازه گوشه اش رو چین داده

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاش که مونده بدتر از اون اینکه شکمم بزرگ مونده    

شکم ربطی به سزارین و طبیعی نداره باید خودت همت کنی آبش کنی من خودم یه کم شکم دارم ولی دوستم که سزارین شده شکمش تخت تخت شده خودش هم البته لاغره.

پوست با پوست فرق میکنه . برای بعضی از پوستها می مونه برای بعضیا میره. مثلا من ازون پوستایی هستم که اطمینان دارم جاش برام می مونه چون مثلا یه جایی از بدنم که میسوزه دیگه تا ابد جاشو روی پوستم دارم

اما به هر حال بعد عمل ازین کرم های ترمیمی بهت میدن اونو حتما سر ساعت بزن اونم موثره

تو رو خدا منو لایک نکنید
2731
2738
برات بد بخیه زده.

خیلی بد ،به دکترم گفتم چرا اینجوری شده گفت زیاد باز کردم اضافه اومد نگران نباش خوب می شه الان دوساله ورزش که می کنم ببخشید عرق می کنه بدنم دیگه پدرم در میاد انقدر می‌خواره گاها زخم می شه اصلا افتضاح

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خیلی بد ،به دکترم گفتم چرا اینجوری شده گفت زیاد باز کردم اضافه اومد نگران نباش خوب می شه الان دوساله ...

وااای چه دکترایی پیدامیشن یعنی چی خب ب اندازه برش میداد

توروجدت لایکم نکن مرسی
نمیره ..فقط کمرنگ تر میشه

خیلی کمه یه درجه از پوستم روشن تر اندازه یه مو قسمت خیللللی پایین شکم اصلا مهم نیست که البته بستگی به بدن هر شخص داره ولی در کل چیز مهمی نیست و کسی خیلی حساس نمیشه

برای خیلی ها هم همینطور که می‌بینید نمونده با دکترت هم مشورت کن شاید پمادی بده که اصلا نمونه، بیشتر از همه ترک های بارداری میمونه نه جای بخیه

برای ترمیم بهتر زخم میتونی مخلوط عسل و روغن زیتون طبیعی رو بعد عمل روی زخم بزنی، خیلی خیلی موثر هست

2706