2733
2739

برای خاهرم بخون اسمش(محیا)

قسمت میدم ب فاطمه زهرا براش دعاکن زندگیش ب طلاق نرسه بچش با نازخودش وشوهرش بزرگ شه😓😓😓😓😓خاهرم پا ب ماهه شوهرش میگه طلاق دعاکن براش ک انشاالله ب حق علی ب هرچی ک میخای برسی

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم نه دلی هستش⁦❤️⁩🌸

واسه منم دعا کن که خیلی زود به حاجتم برسم منم واسه تون صد تا ذکر یا جواد الائمه میگم. ان شاءالله حاجت روا بشیم.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
2731
برای حاجت روایی  فاطمه  @آناعشق     @گلزعفرونی     التماس دعا❤

فدات عزیزم 💕 

استاتر قبول باشه گلم 🌷 

اسمم سمانه 💖 

لطفا دها کن اگر به صلاحم زودتر انجام بشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
سلام دوست عزیزم به نیت حاجتت صدتا ذکر گفتم ان شاء الله حاجت روا شی لطفا برای حاجت منم یدونه صلوات بف ...

ممنون عزیزم انشالله حضرت فاطمه الزهرا عوضش رو بهت بده 

چشم 😘

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
سلام دوست عزیزم به نیت حاجتت صدتا ذکر گفتم ان شاء الله حاجت روا شی لطفا برای حاجت منم یدونه صلوات بف ...

سلام گلم 

مرررررررسیییییی 

چشم 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

سلام بی زحمت برای سلامتی خودم و خانوادم بفرست  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2706