2737
2734
عنوان

حقوق بازنشستگان بعد از فوت پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 2009 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه آخه میدونی چیه پدر مادرم جدا شده بودن اینا هی میگن حقوق هیچی شد و به دولت تعلق میگیره! اصلا اسم ...

امضا الکی نزنی فقط 

برو اقدام کن خودت 

و اینکه اگر پدرت ارث داره 

یک هشتم مال ب مادرش میرسه 

بقیش مال توعه البته اگر خاهر برادر دیگ نداری

بله ولیزاین دولت جوریه ک صبح شاید دیدی حکم زدن .. عوض،کردن  اونوقت ایشون شاید شامل نشد  ...

خدا پدرمو بیامرزه 

آدم فوق العاده خوب و باشرفی بود

ولی یه هزار تومنی خرجم نکرد چون جدا شده بودن و من با مادرم بودم

منم 29 سالمه و مجردم و بیکار 

دستمون تنگه

امیدی هم به ازدواج ندارم دیگه 

2728
خدا پدرمو بیامرزه  آدم فوق العاده خوب و باشرفی بود ولی یه هزار تومنی خرجم نکرد چون جدا شده بو ...

امیدتو از دست نده عزیز

خدا دری میبنده ده تا  در رو باز میکنه 

دلتو بده ب خدا 

مادر بزرگت اگر تحت پوشش پدرت بوده میتونه بگیره وگرنه نه

اگه بابات باز نشست بوده همون مبلغی حقوق می‌گرفته واریز میکنن به حساب شما و مادرتون باید برین دنبال کاراش

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
به عمه هات که نه. مادربزرگتم اگه بابات بیمه کرده باشتش میدن

مادربزرگم برای پدرم بیمه کرده بود 

که پدرم  سر پیری حقوق داشته باشه. که فوت کرد

حالا اگه به من بدن هم خودم استفاده میکنم

هم ماهانه یه مبلغ به مادربزرگ و خواهرم میدم ک رضایت داشته باشن هم خودم اهل نماز روزه و قرآن ام خیرات میدم 

دست اینا باشه فقط واسه خودشون خرج میکنن

خدا پدرمو بیامرزه  آدم فوق العاده خوب و باشرفی بود ولی یه هزار تومنی خرجم نکرد چون جدا شده بو ...

اگر پدرت حقوق بازنشستگی میگرفته برو کانون بازنشستگان شرکتی که کار میکرده یا کلا برو جایی که کار میکرده اونجا بهت میگن باید چیکار کنی همه حقوقش به شما میرسه چون خواهرتم متاهله و سهمی تویه حقوق نداره. تویه تقسیم اموال پدرت اگر خونه ای یا ملکی چیزی داشته بین تو و خواهرت و مادربزرگت تقسیم میشه. همه کار هارو خودت انجام بده و وکالت به هیچ کس نده. راستی میتونی بپرسی شرایطش هست که تو جای پدرت اونجا شاغل بشی یا نه در ضمن برای گرفتن حقوق پدرت نباید جایی بیمه باشی

2738
اگر پدرت حقوق بازنشستگی میگرفته برو کانون بازنشستگان شرکتی که کار میکرده یا کلا برو جایی که کار میکر ...

نه بابام بیکار بود 

مادربزرگم ماهانه پول میداد و اونو بیمه کرده بود 

تازه یکسال تموم شده بود و حقوق میگرفت

یعنی به مادربزرگ ک شوهر نداره  و عمه هام نمیدن؟؟ ممنون جواب دادی

عمه‌که‌نه ، به مادر بزرگت از اموال پدرت میرسه مثل زمین و خونه‌، ولی حقوق فقط به همسر و دختر مجرد تعلق میگیره 

یله مقداری کم میشه ینی برحسب دو نفر داده میشع شما و‌مادرتون 

مادربزرگم برای پدرم بیمه کرده بود  که پدرم  سر پیری حقوق داشته باشه. که فوت کرد حالا اگه ...

عزیزم برو دنبال کارهات  و اقدام کن اگه کل مدارک دست خودت هست فعلا به کسی چیزی نگووتو برو اقدام کن بعد اگه کسی درخواستی داشت اهمیت نده بگو برو قانونی تو هم درخواست بده اگه حقت باشه بهت میرسه نگران هم نباش شما با پدرت زندگی میکردی

محتاجم به دعا