2737
2739
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 97 پست
به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه @غزلبانو38   @mahsaaa72 @avaaaaa  @maaaahzad &nb ...

سلام خواهر مهربونم اجرتون باخانوم فاطمه زهرا سلام الله علیه صد صلوات هدیه میکنم به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان عج الله

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه @خوشانس     @_النازم     @نوشابا  ...

سلامممم زهرا خانومی ممنونم❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه @خوشانس     @_النازم     @نوشابا  ...

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام 

منم ۱۴ گل صلوات به نیابت از خانوم رقیه هدیه به امام زمانمون .

ممنونم افسانه جان . که صدام میکنی 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2731
به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه @بانورهایی97   @romina @rowshana     @sepi ...

ممنونم از دعوتت 

من هم 100تا به نیابت از شما @افسانه96    @آناعشق   @گلزعفرونی   @سواره   @کادووو   @الیجانهستم 💚🙏💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
ممنونم از دعوتت  من هم 100تا به نیابت از شما @افسانه96     @آناعشق   @گلزع ...

الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738